Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacija trijumf

+19
The Witcher
Vlada MFG
milenkoelez-- ASUS
Vassa
GrodSki
lojma
cwelex
=Sjenka_RS=
dragon794
LAKI
RiSk
-Di-
kiboz
Sanker
=Dzoni=
Nazzgull
=Omar500=
Don Rade
justyce4ever
23 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od dragon794 Pon 5 Jan 2009 - 2:22

Zao mi je da je Ana ispala ali nema veze ipak njoj je sve rijeseno veci ma i pjesmu snimljenju. A moja dva favorita su prvi po glasovima . Nadajmo se da ce neko od njih osvojiti . I Danijel sada ima ogromne sanse zato sto su za Aleksandra popustili glasati .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od cwelex Pon 5 Jan 2009 - 3:25

nikolina je extra...meni je marijana micic simpaticna,ima extra grudi i slatka je nekako,svidela mi se od one emisije Jednostavan Zivot gde je bila sa Anom Mihajlovski...ali zato mi je MAca lik najveci,najbolji je od svih voditelja,kakve odvae ima...zbog njega sam gledao ono Najgori od sve dece...CAO,CAO WOZDRICA,CICKOVO ULJE KOS'CA...lol...nebi' vas ja vise zadrzavo,mjau...lol...
cwelex
cwelex
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 150
Godina : 32
Lokacija : Sabac
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : FIFA,PES,GRID,NFS,CoD,WoW....
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od justyce4ever Pon 5 Jan 2009 - 11:39

Izgleda da na njihovom siteu nisu objavili tačne procente (verovatno da bi nas držali u neizvesnosti), po mojoj logici ovako će publika glasati:
Adnan
Vukašin
Danijel
Nina
Aleksandar
a ja bi voleo da bude
Vukašin
Danijel
Nina
Adnan
Alexandar...jbg
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od -Di- Pon 5 Jan 2009 - 11:41

pa znas sta
to sto su se alexovi glasaci jednom zaebali,znaci da su se sada usrali i da ce sutra glasati po 2345 puta
a ja bi voleo da bude ovako:
1.adnan
2.alex
3.nina
4.vukasin
5.danijel

jbg ne gotivim nesto vukasina
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od dragon794 Pon 5 Jan 2009 - 11:47

Meni svejedno samop da bude Vukasin ili Adnan .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Pon 5 Jan 2009 - 12:06

Ja bi ovako:

1.Adnan(Omar Razz )
2.Vukasin
3.Nina
4.Danijel
5.Aleksandar
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Omar500= Pon 5 Jan 2009 - 13:08

A jesam poznat xD.Znao sam da će ispasti Ana jer u Hrvatskoj OT nije baš gledan show pa nije mnogo ljudi za nju glasalo.Znao sam od početka.A što se tiče Alexa ja mislim da su namjerno rekli da ima manje glasova od nekih da bi Makedonci a i ostali još više za njega glasali
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od The Witcher Pon 5 Jan 2009 - 13:22

Meni Je svejedno ko prolazi od ovih koji su ostali . . . Swi moji favoriti su ispali tako da mi je sad swejedno !!!
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od justyce4ever Pon 5 Jan 2009 - 16:09

omar ::A jesam poznat xD.Znao sam da će ispasti Ana jer u Hrvatskoj OT nije baš gledan show pa nije mnogo ljudi za nju glasalo.Znao sam od početka.A što se tiče Alexa ja mislim da su namjerno rekli da ima manje glasova od nekih da bi Makedonci a i ostali još više za njega glasali
otpada ta mogućnost. Garant.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Pon 5 Jan 2009 - 17:59

Vidite ovo:


SKANDAL

Hrvatska TV Nova objavila pogrešne brojeve za glasanje za pobednika „Operacije Trijumf", svi glasovi za Makedonca Aleksandra otišli Crnogorki Nini

Dan pred veliko finale „Operacije Trijumf" ovaj rijaliti-šou potresao je skandal koji je izazvala hrvatska TV Nova, a koji preti da ugrozi regularnost čitavog takmičenja. Naime, od utorka, kada je započelo glasanje za pobednika na TV Nova, objavljeni su pogrešni telefonski brojevi, pa je tako nekoliko dana svaki glas koji je upućen Makedoncu Aleksandru Belovu zapravo odlazio na konto Crnogorke Nine Petković.

TV Nova objavila je broj telefona 060 88 88 13 pored imena Aleksandra i Nine. I dok su pozivi na ovaj broj zapravo gomilali glasove Crnogorki, Aleksandar je ostao bez svojih glasova. Njegov pravi broj 060 88 88 03 nije objavljen sve do subote, i to nakon više intervencija gledalaca „Operacije Trijumf". Dosadašnji apsolutni favorit publike koja je glasala iz svih pet država koje prenose OT oštećen je, jer se tačan broj glasova pristiglih za ovih nekoliko dana ne može sa sigurnošću utvrditi.

I dok se na forumu „Operacijatrijumf.net" spekuliše da je možda u pitanju i namerna greška, fanovi Aleksandra Belova od TV Nova dobili su izvinjenje i odgovor da im je tako javljeno iz Beograda i da oni nisu odmah mogli da isprave grešku dok im iz Beograda nije javljeno da to učine.

PR služba TV Nova i produkcija „Emoušn" juče nisu imale komentar na ovaj skandal.

Aleksandar Belov, prema nezvaničnim saznanjima Pressa, do sada je posle Makedonije imao najviše fanova upravo u Hrvatskoj.

PR služba TV Nova i produkcija „Emoušn" juče nisu imale komentar na ovaj skandal.

Hrvatska TV Nova i makedonska A1 televizija, koje prenose OT, ovaj muzički šou shvatile su od početka kao nacionalnu borbu, pošto su u svim reklamama i najavama forsirale isključivo svoje takmičare. Reklama na hrvatskoj televiziji uglavnom se sastojala od pokliča „Da li će Hrvatska pobediti, glasajmo za Hrvatsku", dok se na makedonskoj najavi finala ne vidi nijedan drugi student osim Aleksandra, niti čuje bilo šta osim poziva da se glasa za Makedonca. Za razliku od njih, srpska B92 podjednako je prikazivala učesnike šoua iz svih država.

PREUZETO SA PRESS ONLINE
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od -Di- Pon 5 Jan 2009 - 23:50

adnan se bacio u publiku!
tek mi je sad favorit!
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od cwelex Pon 5 Jan 2009 - 23:54

kakav kralj...meni je favorit 100% vukasin,decko peva fenomenalno...pa posle adnan...uskoro izlazi jedan..nadam se da ce to biti danijel...
cwelex
cwelex
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 150
Godina : 32
Lokacija : Sabac
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : FIFA,PES,GRID,NFS,CoD,WoW....
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Pon 5 Jan 2009 - 23:58

E sad su mi favoriti Adnan i Nina
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od justyce4ever Uto 6 Jan 2009 - 0:03

MA koji adnan, žalostan je. d1
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Omar500= Uto 6 Jan 2009 - 0:08

Gamer from Sarajevo ::Vidite ovo:


SKANDAL

Hrvatska TV Nova objavila pogrešne brojeve za glasanje za pobednika „Operacije Trijumf", svi glasovi za Makedonca Aleksandra otišli Crnogorki Nini

Dan pred veliko finale „Operacije Trijumf" ovaj rijaliti-šou potresao je skandal koji je izazvala hrvatska TV Nova, a koji preti da ugrozi regularnost čitavog takmičenja. Naime, od utorka, kada je započelo glasanje za pobednika na TV Nova, objavljeni su pogrešni telefonski brojevi, pa je tako nekoliko dana svaki glas koji je upućen Makedoncu Aleksandru Belovu zapravo odlazio na konto Crnogorke Nine Petković.

TV Nova objavila je broj telefona 060 88 88 13 pored imena Aleksandra i Nine. I dok su pozivi na ovaj broj zapravo gomilali glasove Crnogorki, Aleksandar je ostao bez svojih glasova. Njegov pravi broj 060 88 88 03 nije objavljen sve do subote, i to nakon više intervencija gledalaca „Operacije Trijumf". Dosadašnji apsolutni favorit publike koja je glasala iz svih pet država koje prenose OT oštećen je, jer se tačan broj glasova pristiglih za ovih nekoliko dana ne može sa sigurnošću utvrditi.

I dok se na forumu „Operacijatrijumf.net" spekuliše da je možda u pitanju i namerna greška, fanovi Aleksandra Belova od TV Nova dobili su izvinjenje i odgovor da im je tako javljeno iz Beograda i da oni nisu odmah mogli da isprave grešku dok im iz Beograda nije javljeno da to učine.

PR služba TV Nova i produkcija „Emoušn" juče nisu imale komentar na ovaj skandal.

Aleksandar Belov, prema nezvaničnim saznanjima Pressa, do sada je posle Makedonije imao najviše fanova upravo u Hrvatskoj.

PR služba TV Nova i produkcija „Emoušn" juče nisu imale komentar na ovaj skandal.

Hrvatska TV Nova i makedonska A1 televizija, koje prenose OT, ovaj muzički šou shvatile su od početka kao nacionalnu borbu, pošto su u svim reklamama i najavama forsirale isključivo svoje takmičare. Reklama na hrvatskoj televiziji uglavnom se sastojala od pokliča „Da li će Hrvatska pobediti, glasajmo za Hrvatsku", dok se na makedonskoj najavi finala ne vidi nijedan drugi student osim Aleksandra, niti čuje bilo šta osim poziva da se glasa za Makedonca. Za razliku od njih, srpska B92 podjednako je prikazivala učesnike šoua iz svih država.

PREUZETO SA PRESS ONLINE
Nemam komentara,užas
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Uto 6 Jan 2009 - 0:19

Adnan opet najvise glasova,ostade Aleksandar neeee.Ispao Danijel,ole ole ole oleeeee.Ne ispala Nina:(a ostao Vukasin
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od kiboz Uto 6 Jan 2009 - 0:19

Za sada rezultati stoje ovako:
1. Adnan(jupiiiiiiii)
2. Aleksandar(neeeeeeee)
3. Vukasin(whatever)
4. Nina(ispada)
5. Daniel(ispada)
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Dzoni= Uto 6 Jan 2009 - 0:33

ulepsala mi je vece operacija......kad je homic daki ispao!

da li ste videli tu pokvarenu facu? kad je ana rekla da adnan ima najvise glasova


navijam za adnana...najludji je! lud-ludji-adnan xD

bilo mi ga je zao kad su ga za*ebavali sto ne zna engleski...lik se bacio u bedak....a sad...hehehehehehe.........

Danijel se smorio ko rezervna guma kad su ga izbacili! :D
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od C H U C K Uto 6 Jan 2009 - 0:39

Ne pratim OT ali navijao sam za Ninu jer je iz Crne Gore, ali evo je ispala.
C H U C K
C H U C K
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 286
Godina : 28
Lokacija : Podgorica
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Far Cry 2
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=CHUCK=
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Uto 6 Jan 2009 - 0:40

Uuu,naj uzivanje u mom zivotu kad je ispao Danijel
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od justyce4ever Uto 6 Jan 2009 - 0:42

Baš ste pokvareni i ne idete u dubinu.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Uto 6 Jan 2009 - 0:43

Pa kad je on *****
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od The Witcher Uto 6 Jan 2009 - 0:44

Kome nije , i treba . . . dobro peva al Je smrad !!!! Žao mi je NINE , sad mi Je svejedno ko pobeđuJe , ali Vukašin najbolje peva !!!
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Uto 6 Jan 2009 - 0:47

I meni je svejedno,ali najvise bi volio da pobijedi Adnan,Aleksandar najbolje pjeva
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od kiboz Uto 6 Jan 2009 - 0:52

Gamer from Sarajevo ::I meni je svejedno,ali najvise bi volio da pobijedi Adnan,Aleksandar najbolje pjeva

Aleksandar najbolje peva?!? Ti gledao samo 2 gale??? Aleksandar nema pojam da peva, samo se 3puje da je "naslednik" Tošeta Proeskog i ima glas koji je prilagodljiv samo retkim pesmama, sve ostalo zvuci ocajno..
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Operacija trijumf - Page 8 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Operacija trijumf - Page 8 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Operacija trijumf - Page 8 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Operacija trijumf - Page 8 Empty Re: Operacija trijumf

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu