Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop kategorija !

Ići dole

Photoshop kategorija ! Empty Photoshop kategorija !

Počalji od Nazzgull Pet 26 Sep 2008 - 20:46

Evo, dobili i mi ovu kategoriju.

Pravila su sledeca:
  1. Nemojte da vredjte jedni druge, kao "glupa ti je slika", "nemaš pojma" i ostalo.
  2. Poštujte ostala pravila foruma.

Neki predlozi:
Kreirajte teme sa nazivima onog što vam treba, ili ste uradili. Znaci onima kojima treba nešto, kao avatar ili neka druga slicica, obrada neke fotografije ili smanjivanje-povecavanje slike, neka stavljaju teme sa crticom pored
  • -Avatar
  • -Smanjivanje
  • -Potpis
  • -Tutorial

  1. Za one koji su uradili nešto ,ili imaju neki dobar tutorijal, dajte normalan naziv.Primeri : Kako napraviti userbar? Kako staviti senku iza slike? itd...
  2. Ako ste vi uradili nešto, pišite: Moj avatar, Nešto novo od mene, itd. samo normalne nazive tema molim vas
    Svako ima pravo da napravi novu temu za svoj avatar, nove crteže i ostalo. Možete tražiti komentar,
  3. ocene ili nešto drugo, pa da na kraju znate gde ste pogrešili, ili šta biste još lepše mogli da dodate.
Nazzgull
Nazzgull
Admin
Admin

Broj poruka : 812
Godina : 31
Lokacija : Budisava
Drzava: : 0
Opomena :
Photoshop kategorija ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Photoshop kategorija ! Right_bar_bleue

Pohvale :
Photoshop kategorija ! Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Photoshop kategorija ! Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.07.2008

http://svetracunara.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu