Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

+2
Sanker
Vassa
6 posters

Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Vassa Ned 14 Sep 2008 - 15:21

MMORPG : LAST CHAOS

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Lastchaos10072800600zi2

Na ovu igru sam slucajno naleteo, pocetkom ove godine. Zarazio sam se i igrao sam je veoma dugo. Kreirao sam dosta charactera ( ni sam ne znam koliko ). Najveci LVL do kog sam stigao, bio je 26 ili 27 ( mislim da je 26 ). Posle duzeg igranja, igra postaje dosadna. Teze se dobija EXP ( dobro,to je i ocekivano ), ali ne vuce vas da igrate dalje, da LVL UP-ujete... Igra je besplatna. Registracija je besplatna. Mislim da se neki special itemi mogu samo kupovati, kupovinom Aeria Points. Nisam ih kupovao, tako ne znam kako to funkcionise. Pretpostavljam da kada dobijete te Aeria points-e, da mozete kupovati neke iteme koji nisu besplatni.Kupovina Aeria Pints nije obavezna. Download je tezak oko 460 MB. Zanimljiva je i na foru je L2. Ako ocekujete da vas igra zabavi kao L2 ili WOW, nemojte previse da ocekujete. Sa obzirom na to da je igra besplatna, moze se reci da je ovo jedan od najboljih besplatnih MMORPG-ova. Igra nudi solidnu grafiku. Ponudjene klase su: Titan, Knight, Mage, Sorcerer, Healer, Rogue. Znaci... nemate veliki izbor u biranju heroja. Mozete je igrati na Dial-Up konekciji, ali nemojte se nadati da ce vam raditi kao sat. Igra je izasla u Novembru 2006. godine. Navedeni sistemski zahtevi su skinuti sa njihovog oficijelnog sajta.

Minimum System Requirements:

OS

Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported)

CPU

1 GHz Intel Pentium III or equivalent

Memory
512Mb

Hard Drive

700 Mb free hard-drive space

Video

GeForce2 MX/Radeon 7500 (or equivalent) with 32 Mb VRAM

CD-ROM

4x CD-ROM Drive

Sound

DirectX 9.0c Compatible sound card
Network

Network 56 Kbps Internet Connection

Recommended Specifications for an enhanced experience

OS

Windows (R) Vista/ XP/2000 (95/98/ME/NT/Server are not supported)

CPU

2 GHz Intel Pentium IV or equivalent

Memory

1Gb

Hard Drive

700 Mb free hard-drive space

Video

GeForce4 TI/Radeon 8500 (or equivalent) with 64 Mb VRAM

CD-ROM

8x CD-ROM Drive

Sound

DirectX 9.0c Compatible sound card

Network

Broadband Internet Connnection
Vassa
Vassa
Moderator
Moderator

Broj poruka : 207
Godina : 32
Lokacija : Pozarevac
Drzava: : 81
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

http://www.cybergames.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Sanker Ned 14 Sep 2008 - 15:33

da li moze da se budzi character,napadaju bossevi?Da li je na foru WoW-a?
Sanker
Sanker
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1396
Godina : 30
Lokacija : JUG
Drzava: : 179
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : kanteri napadaju 1.6 :D
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Rand0m_Hunt3r
Datum upisa : 21.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od kiboz Ned 14 Sep 2008 - 15:57

Evo, skida se, jedva sam uspeo, onaj link na sajtu je neispravan, pa sam morao nešto okolo...
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Vassa Ned 14 Sep 2008 - 17:07

Asuss ::da li moze da se budzi character,napadaju bossevi?Da li je na foru WoW-a?

Vec sam rekao da igra nije na foru WOW-a. Budzenje charactera... Tokom razvijanja tvog heroja ( LVL-ovanja), dobijaces skill points, koje ces moci da potrosis kod tvog trenera za unapredjvanje Active i Passive skills. Za svog heroja mozes kupovati Armor i Weapon, razne HP i MP potione... Kada ti bude pisalo da mozes da koristis Bloodseal Gem npr. na tvom macu... e onda ce ti trebati Bloodseal Gem, koji mozes kupiti kod nekog Merchanta u gradu. Preporucujem i Potion of Haste. To je napitak koji ce vam omoguciti da se brze krecete. Vrlo je koristan, a narocito kada imate mali Health. Tako mozete brze pobeci od protivnika. Jedna stvar koju sam ispustio je da u igri mozete imati svog peta, koga takodje mozete istrenirati kod Animal Trainera. Ako zelite da vas pet brze LVL-upuje, sve sto trebate da radite, je da se borite sto duze sa monsterom. Tako ce dobijati vise EXP. Da biste imali peta, morate prvo naci Drake Egg - za zmaja, ili Pan Flute - za ponija. kada nadjete nesto od toga, idite kod Lorraine u Randol. Ona ce vas uputiti kod Archaeologista Jajana u Dratanu. Da bi ste stigli u Dratan, idite kod Teleportera Eteal u randolu. U igri postoji i PK mod, koji vam bas i ne preporucujem. Ako ubijete nekog drugog lika, promenice se boja imena vaseg charactera u crvena. To prakticno znaci smrt. Svi ostali characteri vas mogu napadati. Kada vas ubiju, gubite EXP. Znam iz iskustva, posto sam uspeo da stignem do - 12,50 EXP Shocked . Da biste mogli da odmerite snagu sa drugim characterima, morate biti najmanje LVL 15. Sto se tice bossova... Jedino ako mislis na ponekog bossa, ako dobijes u Questu da treba da ga ubijes. Na otvorenom terenu na postoje Bossovi. Samo se ponekad pojavi neki Death knight of Iris, koji te samo jednom udari i umres. Ne znam da li se moze pobediti npr. da ste LVL 70, pa da vas nekoliko krene na njega. Mislim da je to nemoguca misija. :D Ne znam da li sam jos nesto propustio, ali ovo su par osnovnih stvari koje trebate da znate o igri.
Vassa
Vassa
Moderator
Moderator

Broj poruka : 207
Godina : 32
Lokacija : Pozarevac
Drzava: : 81
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

http://www.cybergames.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Sanker Ned 14 Sep 2008 - 17:59

kiboz ::Evo, skida se, jedva sam uspeo, onaj link na sajtu je neispravan, pa sam morao nešto okolo...
da li mozes da nam das link za skidanje(taj okolo)! :D
Sanker
Sanker
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1396
Godina : 30
Lokacija : JUG
Drzava: : 179
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : kanteri napadaju 1.6 :D
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Rand0m_Hunt3r
Datum upisa : 21.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od kiboz Pon 15 Sep 2008 - 17:16

Ma, samo ukucaj Last chaos u googl i otvori drugu stranicu.

Gde ste, i koji ste level?

Ja sam sorcerer, 6lvl, grad u kojem je lorain, zaboravio sam kako se zove.
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Nero Pon 15 Sep 2008 - 17:19

ja pokusavam i nece mi se skine,dajte taj link pls
Nero
Nero
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 270
Godina : 32
Lokacija : Knjazevac
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : Devil May Cry
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od --!Virus!-- Pon 15 Sep 2008 - 17:28

jedino cu da ti kazem da probas torrent ....

(ako se ova igra smatra orginalnom licensiranom necu da imam probleme, znaci jedino sta cu da ti kazem je torrent)
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od kiboz Pon 15 Sep 2008 - 20:46

Ova igra je free MMORPG, tako da nemaš frke...

PS:http://media.aeriagames.com/files/clients/LcInstallUSA_80708_dna.exe
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Black Archangel Čet 9 Okt 2008 - 15:08

Veci sh!t od igrice nisam video bolje je da igram wow na pirat serverima
Meni je ovo preporucio RED i igrao sam je moda 2 sata.
Black Archangel
Black Archangel
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 392
Godina : 29
Lokacija : Smederevska Palanka
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : Crysis,Mirors Edge
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSRS=Blacky=
Datum upisa : 21.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Vassa Čet 9 Okt 2008 - 23:14

Ukusi su razliciti. Meni je LC jedan od boljih besplatnih MMORPG-ova.
Vassa
Vassa
Moderator
Moderator

Broj poruka : 207
Godina : 32
Lokacija : Pozarevac
Drzava: : 81
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

http://www.cybergames.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od kiboz Pet 10 Okt 2008 - 11:22

Meni je bio dobar, ali me je brzo smorio...
Ima jako malo questova...
Jedini quest koji mi je ostao da uradim je ona pecina na pocetku igrice, ali u stvarnoj snazi tih creep-ova. A, da ubijam creep-ove po divljini je dosadno.
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS Empty Re: Preporucujem MMORPG igru LAST CHAOS

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu