Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

2 posters

Ići dole

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Empty Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

Počalji od Kyle Pet 15 Avg 2008 - 18:55

Audi R10 TDI (isao sam s njim 419 kmh Shocked ),najbolje su mi Drift Battle, Freestyle Drift, Drift GP, Pro Tuned, Downgill Drift
P.S.
jel sam naveo sve driftove? :scratch:
Kyle
Kyle
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 166
Godina : 28
Lokacija : Glozan city [HORDE ZLA]
Drzava: : 0
Opomena :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9, PoP4, NFS Undercover
Pohvale :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Empty Re: Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

Počalji od =Omar500= Pet 15 Avg 2008 - 18:56

ima ja mislim još jedan ne znam kako se zove,inače najbolje auto mi je porsche 911 GT,a najbolja staza yokohama
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Empty Re: Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

Počalji od Kyle Pet 15 Avg 2008 - 20:44

meni je dobra i shibuya :koshecha:
Kyle
Kyle
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 166
Godina : 28
Lokacija : Glozan city [HORDE ZLA]
Drzava: : 0
Opomena :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9, PoP4, NFS Undercover
Pohvale :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Empty Re: Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

Počalji od =Omar500= Sre 20 Avg 2008 - 15:55

da shibuyu sam zaboravio odlične krivine i uopšte nema mnogo ravnice,super staza
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u Empty Re: Najbolji auto, omiljena disciplina i ostalo na GRID-u

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu