Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi i serije

+19
=Gamer from Sarajevo=
Syma
C H U C K
dragon794
GrodSki
Aleksandar
justyce4ever
Sanker
Nero
Nazzgull
-Di-
=Omar500=
Red Archangel
kiboz
--!Virus!--
Don Rade
=Dzoni=
Black Archangel
DrIggy
23 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od justyce4ever Uto 23 Dec 2008 - 18:46

odgeldao sam film Crank (valjda se tako zove). Film je totalno ložački i glup ali može se gledati (jes da je čisto prožderavanje vremena ali dobro). Naime glavni lik bodija smrtonosnu inekciju i da bi bio živ mora stalno da pumpa adrenalim tako što će voziti brzo, rasturati sve oko sebe, yebat! žensq nasred ulice itd....Nije moja preporuka.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Filmovi i serije - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od C H U C K Uto 23 Dec 2008 - 19:28

Film Crank je dobar i treba da izadje 2 dio 2009-e.
C H U C K
C H U C K
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 286
Godina : 28
Lokacija : Podgorica
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Far Cry 2
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=CHUCK=
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Syma Uto 23 Dec 2008 - 20:18

el je neko spomenu o seriju PORODICA SERANO??neverovatna serija ali znate foru ja mislim da ima 147 epizoda i ja gledao 146 i 147 15 min pre kraja se uspavam i tad se desilo neko samoubistvo neso i nisam mogao da verujem SadSad sad je gledam iz pocetka extra je inace daje se na studio B uu 22.35 od utorak do petka subotom i nedeljom reprize ukutru oko 11
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Don Rade Uto 23 Dec 2008 - 21:33

Meni je Crank extra film....... Odlicno uradjen i sve..... I eto ja ga svima preporucujem...... Sve je stvar ukusa...... BTW drugi deo ce se zvati High Voltage!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od =Omar500= Uto 23 Dec 2008 - 21:37

Syma ::el je neko spomenu o seriju PORODICA SERANO??neverovatna serija ali znate foru ja mislim da ima 147 epizoda i ja gledao 146 i 147 15 min pre kraja se uspavam i tad se desilo neko samoubistvo neso i nisam mogao da verujem SadSad sad je gledam iz pocetka extra je inace daje se na studio B uu 22.35 od utorak do petka subotom i nedeljom reprize ukutru oko 11
Imas temu Los Serranos pa se tamo prebaci,i ja gledam ove zadnje epizode.Rade preporuci mi neka 3 filma koji su obiljezili 2007 i 2008.Skroz sam zaostao,pravi sam n00b sto se tice novijih filmova.Znaci moze bilo sta,akcija,drama,triler,komedija,svejedno mi je samo da su dobri.Znaci po tebi 2-3 najbolja u 2007 i 2008
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od -Di- Uto 23 Dec 2008 - 22:07

Syma ::el je neko spomenu o seriju PORODICA SERANO??neverovatna serija ali znate foru ja mislim da ima 147 epizoda i ja gledao 146 i 147 15 min pre kraja se uspavam i tad se desilo neko samoubistvo neso i nisam mogao da verujem SadSad sad je gledam iz pocetka extra je inace daje se na studio B uu 22.35 od utorak do petka subotom i nedeljom reprize ukutru oko 11

ima repriza i u (ja mislim) 17:35 (uto-pet)
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Syma Uto 23 Dec 2008 - 22:30

da to sam zaboravio da kazem
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od kiboz Sre 24 Dec 2008 - 15:19

justyce4ever ::danas sam odgledo film Supernova...film je 100x prežvakana priča o smaku sveta sa takvim klišeima da je to žalosno, priča je uffff...bolje da ne pričam...izgubio sam 2 sata...
Znam, gledao sam pre nekog vremena, bas je los film!
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Filmovi i serije - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od justyce4ever Sre 24 Dec 2008 - 18:14

ma što se tiče cranka to je tipičan produkt holivda koji traje dok mu ne istekne rok i posle ga svi zaborave. nema nikakvu izražajnu i umetnčq vrednost.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Filmovi i serije - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Don Rade Pon 29 Dec 2008 - 4:51

Evo sad sam odgledo film Wall-E...... Cisto radi radoznalosti zbog cega je jedan od najgledanijih filmova u
2008-oj...... I film je stvarno strava......

Nema akcije, borbe.... Nista..... Cisto jedan animirano ljubavni film....

Radja se odvija veoma veoma daleko u buducnosti, kada roboti imaju mozak, ne bukvalno, ali umeju da razmisljaju, da osete, vide, i tako to..... Posto se na zemlji nagomilao otpad veci deopopulacije je odleteo u svemir gde krstare vec par stotina godina.... A svet je ostavljen robotima Wall-E,
da ih ociste od smeca.... E sad ta operacije nije uspela, i na celoj zemlji ostao je samo jedan Wall-E koji je razvio cuvanje podataka i te stvari.....

E sad ljudi sa svog broda salju robote "EVE" u potrazi za tragove zivota, biljke, kako bi mogli da se vrate na zemlju... I EVE i Wall-E se pronalaze, i EVE nalazi biljku koju je Wall-E prethodno pronasao.... Onda se
desava niz dogadjaja i Wall-E i EVE odlaze na brod i tamo krece
pometnja za biljkom, ali me sad mrzi da pisem, kad vi i onako ovo necete procitati.... I vremenom se roboti zaljube.....

Tako da je vrlo fin film, ima dosta komicnih scena, i sjajnih dizajna izgleda buducnosti.... Jednostavno, i bez sumnje 10/10.... Opravdao je sva moja iscekivanja.....!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Pon 29 Dec 2008 - 14:40

Procitao sam ja,ali meni se nesto ne svidja.Valjda zato sto je ljubavni
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 26
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od =Omar500= Pon 29 Dec 2008 - 15:32

Don Rade ::Evo sad sam odgledo film Wall-E...... Cisto radi radoznalosti zbog cega je jedan od najgledanijih filmova u
2008-oj...... I film je stvarno strava......

Nema akcije, borbe.... Nista..... Cisto jedan animirano ljubavni film....

Radja se odvija veoma veoma daleko u buducnosti, kada roboti imaju mozak, ne bukvalno, ali umeju da razmisljaju, da osete, vide, i tako to..... Posto se na zemlji nagomilao otpad veci deopopulacije je odleteo u svemir gde krstare vec par stotina godina.... A svet je ostavljen robotima Wall-E,
da ih ociste od smeca.... E sad ta operacije nije uspela, i na celoj zemlji ostao je samo jedan Wall-E koji je razvio cuvanje podataka i te stvari.....

E sad ljudi sa svog broda salju robote "EVE" u potrazi za tragove zivota, biljke, kako bi mogli da se vrate na zemlju... I EVE i Wall-E se pronalaze, i EVE nalazi biljku koju je Wall-E prethodno pronasao.... Onda se
desava niz dogadjaja i Wall-E i EVE odlaze na brod i tamo krece
pometnja za biljkom, ali me sad mrzi da pisem, kad vi i onako ovo necete procitati.... I vremenom se roboti zaljube.....

Tako da je vrlo fin film, ima dosta komicnih scena, i sjajnih dizajna izgleda buducnosti.... Jednostavno, i bez sumnje 10/10.... Opravdao je sva moja iscekivanja.....!!!
Super filmić,možda probam.Ako mi se svidi uzimam i igru Wall-E
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od dragon794 Pon 29 Dec 2008 - 15:33

omar ::
Don Rade ::Evo sad sam odgledo film Wall-E...... Cisto radi radoznalosti zbog cega je jedan od najgledanijih filmova u
2008-oj...... I film je stvarno strava......

Nema akcije, borbe.... Nista..... Cisto jedan animirano ljubavni film....

Radja se odvija veoma veoma daleko u buducnosti, kada roboti imaju mozak, ne bukvalno, ali umeju da razmisljaju, da osete, vide, i tako to..... Posto se na zemlji nagomilao otpad veci deopopulacije je odleteo u svemir gde krstare vec par stotina godina.... A svet je ostavljen robotima Wall-E,
da ih ociste od smeca.... E sad ta operacije nije uspela, i na celoj zemlji ostao je samo jedan Wall-E koji je razvio cuvanje podataka i te stvari.....

E sad ljudi sa svog broda salju robote "EVE" u potrazi za tragove zivota, biljke, kako bi mogli da se vrate na zemlju... I EVE i Wall-E se pronalaze, i EVE nalazi biljku koju je Wall-E prethodno pronasao.... Onda se
desava niz dogadjaja i Wall-E i EVE odlaze na brod i tamo krece
pometnja za biljkom, ali me sad mrzi da pisem, kad vi i onako ovo necete procitati.... I vremenom se roboti zaljube.....

Tako da je vrlo fin film, ima dosta komicnih scena, i sjajnih dizajna izgleda buducnosti.... Jednostavno, i bez sumnje 10/10.... Opravdao je sva moja iscekivanja.....!!!
Super filmić,možda probam.Ako mi se svidi uzimam i igru Wall-E


Nemoj uzimati igru glupa je .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od =Omar500= Pon 29 Dec 2008 - 15:39

Al ću pak pogledati film :)
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Don Rade Pon 29 Dec 2008 - 15:51

omar ::Al ću pak pogledati film :)

Pogledaj, vrlo je fin film..... Zanimljiv, komican, interesantan, zanmljiv.... :) :) :) :)
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od justyce4ever Pon 29 Dec 2008 - 21:11

Odgledao sam film The Skulls, izašao 2000, ono što me je nateralo da ga pogledam jeste činjenica da se bavi tejnim društvima na američkim faxovima koja stvarno postoji i iz kojih se vrbuju ljudi za predsednike,premijere itd..anyway, film je solidno uradjen i nije ostavio neki poseban utisak ali mogo bi se pogledati. Ocena 7/10
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Filmovi i serije - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Aleksandar Pon 29 Dec 2008 - 21:32

Ja sam gledao juče film: Street kings. Ocjena 6.1. d1 Nisam zadovoljan. Scenario je dobar, ali režija i izbor glavnog glumca se meni uopšte nisu svidjeli. Preporuka da zaobiđete ovaj film. :povratja:
Ali, zato sam prije 10-ak dana po 2. put pogledao film-Bone collector i odličan je. 8.2. Denzel Washington je glavni glumac. Kriminalističkni film, sniman 1999. Glumi još Angelina Jolie. Preporuka, atmosfera je fantastična. prst gore
Aleksandar
Aleksandar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 787
Godina : 31
Lokacija : Banja Luka
Drzava: : 3
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Splinter cell, Call of duty
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.09.2008

http://www.arsenal-bih.com

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Don Rade Uto 30 Dec 2008 - 4:58

Sada sam odgledao i film Death Race sa Jasonom Stathamom i moram reci da sam se razocarao... Mislim ja volim ovog glumca, ali filmovi u kojima glumi su bas bas budjavi... I kvare mi utisak na njega... Prvo Transporter 3, od kojeg sam jako puno ocekivao, a onda ovo....

Kao ekonomija u Americi je propala i nema zaposlenja, vecina ljudi je u najvecem i najbezbednijem zatvoru.... I sad Franku (Jason) namestaju ubistvo njegove zene kako bi ga dovukli u zatvor.... U zatvoru se odrzava neki show koji prate na milione gledalace sirom amerike.... A sve se to gomila u budzet vlasnice zatvora (Negativan lik).... I ko dostigne 5 pobeda u trkama odlazi kuci, tj slobodan je.... A caka je u tome sto vlasnica nece nikog pustiti da ode kuci zbog gledanosti... I sad glavni vozac, najveci favorit Frankestajn umire, i ona ustvari dovodi Franka na njegovo mesto posto je jako dobar vozac.... I sad tu ima puno akcije i tako to, i Frank otkriva da mu je vlasnica namestila ubistvo zbog svojih prihoda, i on sa najvecim rivalom (oji je u stvari bio rival Frankestajnu) uspeva da pobegne iz zatvora.... To bi bila sazeta radnja...

Prica mi nije nesto posebno, nije me zadivila, nema nekih zapleta, preokreta, nego ono cisto film sa jednim ciljem... Pricu ustvari zamenjuje strava akcija, odnosno voznja, posto je to ipak trkacki film... Ima bas dosta zanimljivih momenata i dizajna vozila, eksplozija i tako to.... sto je i + u filmu...

Moja konacna ocena je 7/10.... Ipak je ovo nesto inovativno, ali zbog ne tako dobre price takva je ocena...... Preporucujem ovo fanovima trkackih filmova, eksplozija, Jasona i ostalima.... Cisto da pogledate film.....

Filmovi i serije - Page 3 Deathraceyv5 Filmovi i serije - Page 3 Deathracever2aw8
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od C H U C K Uto 30 Dec 2008 - 13:50

Ja sam prije neki dan odgledao film Dan kad je Zemlja stala sa Kijanu Rivsom u glavnoj ulozi mogu reci da je film super, i dobija 10/10.Inace film je rimejk iz 1951., tada je film proglasen za najbolji SF na svijetu i sad je ponovo proglasen za isto.Ostale uloge tumace John Clees,Robert Kneeper...





Filmovi i serije - Page 3 TheDayTheEarthStoodStill_2008_poster_01_small


Poslednji izmenio Luckasti Profesor dana Uto 30 Dec 2008 - 16:19, izmenjeno ukupno 1 puta
C H U C K
C H U C K
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 286
Godina : 28
Lokacija : Podgorica
Drzava: : 0
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Far Cry 2
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=CHUCK=
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od Syma Uto 30 Dec 2008 - 15:01

Luckasti Profesor ::Ja sam prije neki dan odgledao film Dan kad je Zemlja stala sa Kijanu Rivsom u glavnoj ulozi mogu reci da je film super, i dobija 10/10.Inace film je rimejk iz 1951., tada je film proglasen za najbolji SF na svijetu i sad je ponovo proglasen za isto.Ostale uloge tumace John Clees,Robert Kneeper...
i ja isto ja sam ga gledao prekljuce
Inace preporucujem film DOOMSDAY na foru Left For Dead ali nisu zombiji nego zarazeni nekim smrtonosnim virusom
Filmovi i serije - Page 3 Doomsday Filmovi i serije - Page 3 Alg_doomsday obavezno ga pogledajte extra je
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Filmovi i serije - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Filmovi i serije - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi i serije - Page 3 Empty Re: Filmovi i serije

Počalji od justyce4ever Čet 1 Jan 2009 - 21:50

MAlopre sam pogledao naš film Četvrti čovek. Prvo glumačka postava je sjajna sa Nikolom Kojom u glavnoj ulozi. Takodje glumi i M.Karan (božanstveno izgleda a pored toga je svoju rolu sjajno izvela).
Elem film ima sjajan scenario, i razbio je mnoge holivudske visokobudzetne crapove, naime Nikola Kojo glumi čoveka kome je ubijena porodica a sam i on je jedva preživeo metak u glavu, kod njega se javlja amnezija i ničega se ne seća. Dolaze mu ljudi koji mu pričaju neke stvari a sam on ne zna kome da veruje, inače film je jako lepo oslikao stanje u našoj zemlji koje je vladalo pre neku deceniju.

Sam rasplet je fantastično uradjen u maniru pravih filmskih hitova. Da je ovaj film snimala neka američka produkcijska kuća sigurno bi pobrao više miliona i nagrada al ovako jbg...ostaje na vama da pogledate, od mene 9/10, inače retki su filmovi koji ovu ocenu dobijaju od mene.

Pogledajte barem trailer: