Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezgode . . .

+4
=Dzoni=
justyce4ever
Syma
The Witcher
8 posters

Ići dole

Nezgode . . . Empty Nezgode . . .

Počalji od The Witcher Pet 23 Jan 2009 - 23:26

Da li imate nesto loše sto vam se deslio (ne daJ Bože da ste bili u smrtnoJ opasnosti) a da hocete da podelite to sam nama , ewo da čuJete moJu pricu . . .

Bio sam u Beogradu kod babe , a za to vreme Je kod nJe bio i moJ uJka (koJi Je malo problematičan , i Jedno 5 godina Je stariJi od mene) . . . Bio sam mozda 3 ili 4 godine mlađi nego sad (oko 10 , 11 godina) , i isli smo u neki LUNA PARK i vozili ona kola na sudaranJe . . . Ja i moJ brat (koJi Je tad imao oko 8 ili 9 godina) u Jednim kolima a UJKA u drugim , i vozimo se tako i on nas stalno udarao (A mi klošari se nismo vezali) i Jednom nas udari od napred i Ja se pod silinom udarca udarim zubima (ČITAJ ; ZUBIMA) u volan auta tako Jako da da mi se polomio prednJi zub KEC na pola (A polomnJeu polovinu sam progutao) . . . Posle smo isli u McDonalds a Ja nisam mogo nista da Jedem zbog polomnJenog zuba Jer me Je Jako boleo kad zagrizem (To Je u stvari naJveća nezgoda) . . . Posle se moJ otac izdrao na uJku , a Ja i dan danas imam polovinu plastičnog zuba . . .

-------------------------------------------

Imao sam oko 10 a mozda i manJe godina i kupao sam se . .. . .Okupao sam se i kada sam hteo da izađem (iskočim) iz KADE stavio sam nogu na onu ivicu ali mi Je skliznua i udario sam STOMAKOM o nJu (nadam se da razunete) . . .Izgubio sam vazduh i počeo sam da plačem . . . .Potrudite se da vam se owo nikad ne desi . . .

-------------------------------------------

Da čuJemo vas , a kad se setim Još nečega napisaću . ..
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od Syma Pet 23 Jan 2009 - 23:34

ja se secam neznam prek oliko godina na zimovanju isli mi i sad nisam lepo e na onu zicaru za KARAMAN ako se tako bese zove i ja skliznem sa stolice i drzim se jendom rukom za donji deo stolice a zicara ide i ne staje i odjednom stane i svi vicu da se vrati i nije se vratio ja nisam mogao vise da izdrizim skliznuo sam i odjednom ja vidim ja placem kao da se nista nije desilo izmedju znaci tupa.....i dan danas se plasim ali manje
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od justyce4ever Sub 24 Jan 2009 - 16:03

Verovatno je većina od vas čula za masakr koji se dogodio u selu Jabukovac kod Negotina. Kao što znate ja živim u NG-u ali sam ranije živeo u Jabukovcu. E sad tog 27. jula ja sam bio u selu, kod jednog mog gastarbajtera. Čitav zločin se odigrao negde oko 7 sati i bio je smešten u deo sela pod nazivom Albanske spomenice, u tom delu je živeo još jedan moj drug iz Nemačke koji je imao PS2 pa smo ja i moj drug odlučili (negde oko 18:40) da svratimo do njega. E sad ono što je najjezivije jeste što da smo krenuli kod njega prošao bi ulicom kojom je on ubijao sve redom upravo u to vreme i verovatno bi i ja sam bio ubijen.

Zamislite šta nas je spasilo! Prošlog dana sam igrao Splinter cella za NDS. I izgubio sam igru (ispal mi je negde). I baš mi je bilo krivo i žao. U medjuvremenu dok smo se mi spremali da krenemo njegova baba je naišla na igru dok je čistila kuću i ja sam rekao da ipak idemo drugi dan. Neverovatno, zar ne?

10tak minuta kasnije čuli smo da neki ludak ubija po selu. Tek kasnije sam čuo šta se stvarno desilo i kuda je on prošao i sledio sam se koliko sam bio blizu da nastradam. U toj nemilosrdnoj noći je ubijeno 9 ljudi, uključujući i mog druga sa kojim sam išao u odeljenje.


Na Foxu je kasnije prikazan doqmentarac "Krik" koji je govorio o zločinu.

Evo vam 2 novinska članka koja govore o tome.

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/07/28/srpski/H07072704.shtml
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/glas-javnosti-07-08-2007/masovni-ubica-na-posmatranju

Ubica-Nikola Radosavljević

Nezgode . . . Thumb_001ubica
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od =Dzoni= Sub 24 Jan 2009 - 17:24

Bio sam drugi razred,otisao sam sa caletom na skijanje...skijali smo neko vreme...onda smo otisli kao na neku brzu stazu...ja kako sam skijao,dok sam skretao,jedna skija mi se zaglavila u snegu,a druga je nastavila da ide.

I noga koja mi je bila zaglavljena mi se polomila...podkolenica mi se polomila tacnije...

',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',',','',',',',','',',','

Igrao sam basket napolju i jedan magarac,stariji od mene 2 godine...je zbog nasih ranijih sukoba,poslao nekog kera,ulicara,kog je on redovno hranio,na mene...ja kad sam ga video kako trci ka meni,poceo sam da bezim,ker me je jedva nesto ugrizao za butinu,ali nije bilo nista ozbiljno,malo me je ogrebao.

',',',',,'',',',,'',',',',',',','',',',',',',',',',',',','',',',',',',',',',','',',',',','',',',',',',',',',',',',',',',',',

Vozio sam bajs,isao sam pored nekog gradilista nizbrdo...cuo sam neke kerove kako laju iza mene (tada sam vec imao veliki strah od njih zbog gore navedenog slucaja)...ubrzao sam...a onda sam naisao na prosut sljunak,to su ovi krelci sa gradilista prosuli...bajs mi je proklizao i ja sam se razvalio ko budala...polomio sam oba keca na gornjoj vilici,na pola...slicno kao Witcher,sad i ja tu imam kao neke plasticne zube,ne znam sta su.

'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.''.'.'.'.'.'.''.'.'.'.'.'.'..'.'.'.'..'.'.'.'.'

Vozio sam bajs,isao sam iz prodavnice,pocela je kisa,ja sam pozurio kuci...isao sam nekom nizbrdicom,bas sam se zaletaeo,kada sam krenuo da skrecem,proklizao mi je zadnji tocak,jer je ulica vec bila prilicno vlazna...pao sam sa bajsa i nastavio da se klizam jos 5-6 metara po betonu (koleno sam potpuno odrao i dan danas imam oziljak),da bih na kraju uleteo pod neki stari,raspali,zardjali,parkirani auto.
I bajs je uleteo pod auto,brzo sam ustao,izvukao bajs i otisao kuci...posle sam isao na neka previjanja i gluposti...

'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.

Ove godine sam opet nakon nekoliko godina otisao na skijanje,cale je platio casove,jer sam vec lomio nogu,pa da bolje naucim...

Imao sam par casova i stekao sam osecaj da sam u potpunosti naucio da skijam.

Otisao sam sa caletom na neku brzu stazu...krenuli smo,cale me je odma upozorio da treba da idem levo desno kako ne bih stekao preveliku brzinu,u pocetku sam ga slusao,ali onda je naisao jedan manje strm deo i mislio sam da tu mogu malo da ubrzam...nakon par sekundi stekao sam ogromnu brzinu i nisam mogao da se odrzim na nogama,razbio sam se ko p*cka...leteo sam nekoliko metara,presao jos 10 klizajuci se po snegu...isprevrtao sam se kolko sam mogao...kaciga se isplatila! hah

ako se posle jos necega setim,napisacu..
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od justyce4ever Sub 24 Jan 2009 - 17:41

=Dzoni= ::
Otisao sam sa caletom na neku brzu stazu...krenuli smo,cale me je odma upozorio da treba da idem levo desno kako ne bih stekao preveliku brzinu,u pocetku sam ga slusao,ali onda je naisao jedan manje strm deo i mislio sam da tu mogu malo da ubrzam...nakon par sekundi stekao sam ogromnu brzinu i nisam mogao da se odrzim na nogama,razbio sam se ko p*cka...leteo sam nekoliko metara,presao jos 10 klizajuci se po snegu...isprevrtao sam se kolko sam mogao...kaciga se isplatila! hah

ako se posle jos necega setim,napisacu..

Pazi se ti te skije mogu biti žešće opasne, nemo da prodješ ko Albrecht Nezgode . . . 12665 pa da ti ne daj bože bude pop
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od The Witcher Sub 24 Jan 2009 - 18:00

E Dzo sad si me podsetio na neke moJe nesreće . . . Vozio sam BIKE po BAGDALI (brdo iznad Kruševca) sa dwa druga . . . I posto Ja slabo poznaJem Bagdalu Jer zivim na drugom kraJu grada oni su vodili a Ja sam ih pratio dok nismo naisli na neku strmu nizbrdicu . . . A oni se bili nesto pre toga zelateli ka toJ nizbrdici , a Ja krenuo da vozim ko maniak da ih stignem , kad ono Ja vozim i vidim nJih kako stoJe iznad nizbrdice a Ja se zaleteo i ne mogu da zakocim , a nzm Bagdalu pa nisam znao sta Je iza ugla . . . I krenem da se spustam tu brzo , kad vidis odJednom skretanje a po ulici swe neki sitni kamenčići . . Ja kočnicu - kreće da proklizava točak , Ja opet kočnicu - krene da proklizava točak , samo da vidis ispred mene trotoar , ali oni novi trotoari , sa ostrim ivicama . . . I Ja pomislim , kad bi udario owom brzinom u trotoar poleteo bi i ko zna sta bi bilo , i Ja lepo kočnicu - proklizam i polomim se ko pička . . . Doduše dobro sam proso , u odnosu kako Je moglo da bude - Swa sreća dočekao sam se na ruke ali sam swe šake iskrzao na owe kamenčiće i povredio sam oba kolena . . .A moJi drugovi krenuli polako niz brdo i lepo driftovali tu i dosli da mi pomognu . . .
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od dragon794 Sub 24 Jan 2009 - 18:15

justyce4ever ::Verovatno je većina od vas čula za masakr koji se dogodio u selu Jabukovac kod Negotina. Kao što znate ja živim u NG-u ali sam ranije živeo u Jabukovcu. E sad tog 27. jula ja sam bio u selu, kod jednog mog gastarbajtera. Čitav zločin se odigrao negde oko 7 sati i bio je smešten u deo sela pod nazivom Albanske spomenice, u tom delu je živeo još jedan moj drug iz Nemačke koji je imao PS2 pa smo ja i moj drug odlučili (negde oko 18:40) da svratimo do njega. E sad ono što je najjezivije jeste što da smo krenuli kod njega prošao bi ulicom kojom je on ubijao sve redom upravo u to vreme i verovatno bi i ja sam bio ubijen.

Zamislite šta nas je spasilo! Prošlog dana sam igrao Splinter cella za NDS. I izgubio sam igru (ispal mi je negde). I baš mi je bilo krivo i žao. U medjuvremenu dok smo se mi spremali da krenemo njegova baba je naišla na igru dok je čistila kuću i ja sam rekao da ipak idemo drugi dan. Neverovatno, zar ne?

10tak minuta kasnije čuli smo da neki ludak ubija po selu. Tek kasnije sam čuo šta se stvarno desilo i kuda je on prošao i sledio sam se koliko sam bio blizu da nastradam. U toj nemilosrdnoj noći je ubijeno 9 ljudi, uključujući i mog druga sa kojim sam išao u odeljenje.


Na Foxu je kasnije prikazan doqmentarac "Krik" koji je govorio o zločinu.

Evo vam 2 novinska članka koja govore o tome.

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2007/07/28/srpski/H07072704.shtml
http://www.glas-javnosti.rs/clanak/glas-javnosti-07-08-2007/masovni-ubica-na-posmatranju

Ubica-Nikola Radosavljević

Nezgode . . . Thumb_001ubica

Pa eto Justyce sudbina je bila na tvojoj strani . Nisam znao da imas ( si imao ) DS .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od justyce4ever Sub 24 Jan 2009 - 18:16

dragon794 ::

Pa eto Justyce sudbina je bila na tvojoj strani . Nisam znao da imas ( si imao ) DS .

Nije DS moj već od tog gastarbajtera kod kog sam tada bio.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od Sanker Sub 24 Jan 2009 - 18:25

i ja sam se setio jedne ali istinite,vozio sam motor u selu i krenuo ka drugom selu,samnom se vozio moj brat mladji od mene 2 godine,idemo m itao i on ispruzi dole noge,e ja tu izgubim ravnotezu i padnem sa motora,klizao sam se po putu jedno 10 metara pri brzini 50km/h,bio sam sav izdran ko konj ali mi nista nije bilo ozbiljnije,od tad nisam mnogo vozio motor :D
Sanker
Sanker
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 1396
Godina : 30
Lokacija : JUG
Drzava: : 179
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : kanteri napadaju 1.6 :D
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Rand0m_Hunt3r
Datum upisa : 21.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Sub 24 Jan 2009 - 19:22

=Dzoni= ::

Ove godine sam opet nakon nekoliko godina otisao na skijanje,cale je platio casove,jer sam vec lomio nogu,pa da bolje naucim...

Imao sam par casova i stekao sam osecaj da sam u potpunosti naucio da skijam.

Otisao sam sa caletom na neku brzu stazu...krenuli smo,cale me je odma upozorio da treba da idem levo desno kako ne bih stekao preveliku brzinu,u pocetku sam ga slusao,ali onda je naisao jedan manje strm deo i mislio sam da tu mogu malo da ubrzam...nakon par sekundi stekao sam ogromnu brzinu i nisam mogao da se odrzim na nogama,razbio sam se ko p*cka...leteo sam nekoliko metara,presao jos 10 klizajuci se po snegu...isprevrtao sam se kolko sam mogao...kaciga se isplatila! hah

ako se posle jos necega setim,napisacu..
E pa misli ti da mozes naucit skijat za par casova misli misli
Meni je stara davno skijala i pala pa slomila nogu,jer nije imala ucitelja.I sad ja skijam 5 god. i jos uvijek imam ucitelja i nije mi nista bilo

justyce4ever ::Pazi se ti te skije mogu biti žešće opasne, nemo da prodješ ko Albrecht pa da ti ne daj bože bude pop
E i ti ga pretjera,pa ne idu ljudi koji rekreativno skijaju brzinom kojom idu profesionalci
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od =Dzoni= Sub 24 Jan 2009 - 19:27

ne sad stvarno dobro skijam...mogu da se spustim bez problema na svakoj stazi...i to ne da kilavim,nego pristojnom brzinom...ali tada sam se bas razvalio...
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Sub 24 Jan 2009 - 19:29

Pa dobro,a imam i ja svojih padova to je da se snimi komedija kako se nekad razbijem.xD
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od -Di- Sub 24 Jan 2009 - 19:34

a tek ja na bordu
ozbiljan sam,tu se pada i na dupe i na kolena i na glavu
ali ok,imam stitnike za dupe i kolena i kacigu na glavi
ali ajde sad ok vozim bord,nego ona tanjiraca (zicara) to je pravljeno za skijase a ne za bordere
tek sam zadnji dan naucio da se vozim na tom cudu,posto skije sebi udube,a ja se ebem da ispupcenju,malo ti skrene bord dok se penjes padas i tako sam padao i padao i padao i padao i na kraju naucio
a dok vozim skoro i da ne padam (sem po koji put kad spustim bord pa potone u sneg a ja bap na glavu)
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od justyce4ever Sub 24 Jan 2009 - 21:35

E ljudi upravo sada imate na Foxu emisiju Krik o ovome što je mene zadesilo!
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Nezgode . . . Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od dragon794 Sub 24 Jan 2009 - 21:37

Steta sto nemam Fox ...
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Sub 24 Jan 2009 - 21:43

Nemam ni ja,ali naci cu negdje na netu emisiju pa downloadovati
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 27
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
Nezgode . . . Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
Nezgode . . . Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Nezgode . . . Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nezgode . . . Empty Re: Nezgode . . .

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu