Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

+4
-Di-
kiboz
GrodSki
Don Rade
8 posters

Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Don Rade Čet 6 Nov 2008 - 2:33

Ja ovo cudo ocekujem vec nekih 2 meseca....... I sada je konacno tu...... MTV Dodele nagrada 2008!!! Mozda to vama ne znaci nesto puno ali ja eto pratim ovo vec jedno 3 godine (Mozda 4) i svake god je sve spektakularnije..... Kazu da ce ova biti najbolja do sada...... Ostaje nam da saznamo.......

Prvi put kada sam posetio ovu stranu bilo je 58 dana........ Sada (tj. u vreme pisanja ovog posta) ima jos 20 sati do pocetka........ Tu mozete i saznati kad ce se tacno prikazati......
Spojler:
Takodje mozete i pratiti sve vesti i obavestenja, informacije, pogledati nominovane za neke od nagrada i naravno glasati!!!!

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Attachment49400edcema20ka6

PS: Kao sto sam rekao.... Ne znam koliko je vas upuceno u ovo i koliko vas ovo uopste zanima, pa ne znam koliko cete ovo naci interesantnim!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od GrodSki Čet 6 Nov 2008 - 11:46

ma ponovo ce nagrade dobite derpei,ako ni jedan moj favorit ne pokupi ni jednu nagradu namjeshteno je,glasao sam za svakog mog favorita
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od kiboz Čet 6 Nov 2008 - 11:49

Zanima me poprilicno...Jel ce to biti na mtv-u na tv-u(adr-i)?

Ja nisam glasao, posto je glasanje zatvoreno... Sad
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od GrodSki Čet 6 Nov 2008 - 11:51

sad kad sam otishao ispali svi moji favoriti(sem Linkin Park i Lil Wayne),i nema vishe za ono Adri za najboljeg sa balkana,tu sam naravno glasao za Marchela
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Don Rade Čet 6 Nov 2008 - 14:36

Marchelo ce ih bre rasturiti!!!! Ima Srbija da odnese jos jednu nagradu kuci....... Pre 2 god. Aleksandra Kovac, prosle Van Gogh i red je da i ove odnese Marchelo........ Mani i nije iskreno do toga ko ce pobediti nego da vidim ko ce sve nastupati, i kakva ce biti atmosfera!!!! Ali se definitivno iznerviram kada ne dobije nagradu moj favorit!!!!

@kiboz: Trebalo bi da bude na Adriji po proracunima u 9!!!! Ako budu isli uzivo........ Samo gledaj odbrojavanje!!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od -Di- Čet 6 Nov 2008 - 15:35

gledao sam 2006 i 2007 i extra je,nazalost ovu cu propustiti zato sto imam trening GRRRR!!!
ali gledacu reprizu [ali to nije to uzivanje]
nikada ne glasam,ali uvek dobije moj favorit [skoro uvek]
prosle godine najbolji nastup mi je bio onaj od tokio hotela!!!!
pogledajte ga na:
Spojler:
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od justyce4ever Čet 6 Nov 2008 - 15:49

E rade ,rade imaš i u msn-u da jedva čekaš EMu...Nego mene stvarno to ne zanima ono, nisam gledao nikad čitavo,samo poneke odlomke i stvarno se ne uzbudjujem oko toga.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue19 / 10019 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od dragon794 Čet 6 Nov 2008 - 16:46

Haj fino .Jedva cekam da vidim kakvo ce biti . Tj. ako ne budem imao trening ...
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue4 / 1004 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od kiboz Čet 6 Nov 2008 - 22:12

Evo, jos 45 minuta(malo vise) i pocinje...
Jupi! xD
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Don Rade Čet 6 Nov 2008 - 23:00

Evo upravo pocinje!!!! Ko god ima MTV Adriu (Ili neku drugu) sada je vreme da prebace na nju!!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od =Dzoni= Čet 6 Nov 2008 - 23:07

evo bas sam sad pustio.....nadam se da ce da pobedi Kate Perry........u ovome Most Adictive rtack...........mada je dobar i Cold Play
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue5 / 1005 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Don Rade Čet 6 Nov 2008 - 23:14

Dzoni 93 ::evo bas sam sad pustio.....nadam se da ce da pobedi Kate Perry........u ovome Most Adictive rtack...........mada je dobar i Cold Play

Nazalost Pink odnosi nagradu...... Favorit mi je bio Kid Rock...... Pisem jedan review celih dodela..... Sta je bilo po kojem redu i ko je sta dobio..... Pa cu na kraju postovati ovde......
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od dragon794 Čet 6 Nov 2008 - 23:49

Jeb*ga propustio sam zbog treninga ..... Kada napis postuj da vidim ko je sta osvojio . I ima li neko link da pogledam dodjele preko neta ?
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue4 / 1004 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Don Rade Čet 6 Nov 2008 - 23:52

Ma covece bre to jos traje...... Sad su reklame.... Ima ih dosta.... Tek su 4 nagrade dodeljene... Mislim da ostaje jos 5!!!! Review se pise!!!! Wink


dragon:Hvala !
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty EMA Review

Počalji od Don Rade Pet 7 Nov 2008 - 2:31

Evo ga moj review celih dodela uopsteno…. Predlazem vam da ga celog procitate posto jeste malo podug!!! Opisana je svaka nagrada i svaki nastup po redu!!! Zato I jeste ovako dugacak!!!

Hocu odma da naglasim da mi se UOPSTE nije svideo izbor domacina odnosno voditelja… Celu emisiju je vodila Katy Perry i mislim da uopste nije odradila dobar posao, nije mi se svidjao njen smisao za humor!!! A V.I.P. Bar sekciju su vodili 30 Seconds To Mars koje prezirem!!! Tako da ni ovome uopste nisam bio zadovoljan!!! Pocetak vrlo los!!!! Pocinjemo:

Pocetni nastup (Otvaranje): Katy Perry - I Kissed A Girl
Meni pesma nije nesto posebno..... Ali to je uglavnom zato sto nisam fan Katy... Pesma jeste malo zarazna ali nije to to sto mene privlaci!!!

1. Nagrada:
Najzaraznija Pesma: P!nk - So What
Inace I nije bio neki izbo!!. Coldplay I Duffy mrzim, Katy Perry me smorila….. Nije mi ni P!nk losa ali ipak mi je Kid Rock bio favorit!!

Zatim nastup: Beyonce - If I Were A Boy
Vrlo dosadno, onako sporo, nema zivosti...

2. Nagrada:
Najbolji nastup uzivo: Tokio Hotel
Mamu im je*em njihovu, ju kako ih mrzim!!! Favoriti su mi bili Linkin Park i Foo Fighters!!! A TH veze nema s muzikom…… Samo se gube tamo…. Trebali su dati nagradu starijim, iskusnijim, i desetostruko boljim, kao npr. Metallica, LP, Foo Fighters…. A maker I Cure samo ne ovi….. Iako The Cure takodje ne volim!!!

Nastup: Take That – Greatest Day
Tipican boy band…. Nisam fan…. Zivahniji nastup, dobra pesma ali bas I nevolim tako nesto… Inace dobro!

3. Nagrada:
Najbolji Rock: 30 Seconds To Mars
Pa gde ode ovo?!?!?! Katastrofa….. 30 Second To Mars? WTF? Njih takdoje mrzim!!! Sta se bre ovo desava…. Moj favorit je bio Slipknot, pa LP, kako to da ih ovi sabani pobedili…. Uzas…. Tu je I Metallica…. Katastrofa!!!

4. Nagrada:
Najbolji album: Britney Spears (Blackout)
Konacno nesto sto valja… Vec sam se plasio da je sve krenulo pogresno…. Britney I Alicia Keys su bili moji favoriti…. Da su osvojili Duffy ili Coldplay odma bi se upucao u glavu!!!! :)

Nastup: The Killers – Human
Nije losa pesma… Volim Killerse, zanimljivo I zapravo ne toliko lose…

Nastup: Kanye West – Love Lockdown
Ja obozavam Kanyea…. Konacno malo osvezenja…. On je jedan od mojih omiljenih artista… Njegov novi singl…. Nema bas repa u sebi, sto mi se nesto posebno ne svidja, vec je poput neke pesme koja se uklapa u vojnicki marsh!!! Svejedno zvuci zanimljivo!! Mozda ce mi se jednom svideti!!!

Zatim jos jedna pesma: Estelle ft. Kanye West – American Boy
Verujem sirom poznata pesma…. Strava je bilo!!!! Veoma volim ovu pesmu!! Dovoljno receno!!! A na kraju na onom velikom ekranu Obamina slika….. American Boy…… xD

5. Nagrada:
Najbolji novi izvodjac: Katy Perry
Etooo… Lepo, ali sam navijao za Onerepublic…. Jako los izbor… za onu Miley Cyrus nikad cuo, za Duffy vec znate, a Jones Brothers takodje prezirem!!!!

6. Nagrada:
Najbolji video: 30 Seconds To Mars – A Beautiful Lie
E sad cu se vec upucati…… Pa uzas….. Bila je mega giga konkurencija…. Madonna, Snoop Dogg, Weezer…… Kako oni mogu pobediti…… Uzas….!!! Oloski stvarno!!!! Inace moj favorit je bio Snoop Doggy Dogg!!!

Nastup: The Ting Things – That’s Not My Name
Ovu pesmu volim…. Bilo je vrlo dobro…. Meni se jako svidelo!!! Po meni pored Estelle najbolje
izvodjenje!!!!

7. Nagrada:
Najbolji nastup ikad: Rick Astley
E sad ne znam stvarno da li je ovo ustvari bila nagrada? Posto je Perez Hilton izasao I nesto se zajebavao, nije bilo onako zvanicno kao ostatak…. Tako da nisam potpuno siguran u ovo…

8. Nagrada:
Utimate urban: Kanye West
I KONACNO moj favorit pobedjuje!!!! Ziveo ti Kanye!!!! Inace na istom nivio mi je bio I Lil Wayne…!! Ali Kanye mi je drazi!!! Ova je po meni najteza kategorija…… Sve I jednog nominovanog volim!!! Chris Brown, Alicia Keys, Beyonce…

Nastup: Kid Rock – So Hot izmesano sa All Summer Long
Opa….. Ubedljivo najbolji nastup od pocetka!!! Kako je poceo sa pesmom So Hot pa onda onaj gde zvekne gitara pa sve vatra iskocila…. Ju ala je bilo strava… Zatim je presao na All Summer Long, koja je kao neka balada ali podjednako dobra!!!! Vrlo lepo!!

9. Nagrada:
Izbor poznatih: Lil Wayne
Ovu nagradu dobija onaj koji je pokupionajvise glasova odpoznatih! Ocekivao sam ovo!! Svaka mu cast!!!! Takodje jedan od mojih omiljenih Rapera pobedjuej!!!

Nastup: Duffy – Mercy
Pesma jeste popularna ali ja je uopste ne gotivim!!! Duffy mi se uopste ne svidja…. Samo peva balade sto nije moj tip muzike!!! Nisam bas uzivao nesto preterano u ovom nastupu!!! Jedan od losijih uopsteno!!!

10. Nagrada:
Najbolji izvodjac 2008: Britney Spears
Lepo lepo… Zadovoljan sam pobednikom!!! Opet nije bila neka konkurencija… Coldplay, Amy Winehouse, Leona Lewis I Rihanna!!! I navijao sam za Britney!

11. Nagrada:
EMA’s najveca legenda: Paul McCartney
Ovu nagradu je dobila kao najveca legenda ikada…. Jedan od najboljih artista…. Lidera Beatlesa…. Nije bilo konkurencije nego je jednostavno tako proglasen!!!! Legenda definitivno jeste!!! Svaka cast!!!

Nastup: Laka - Pokusaj
Svi znamo ovu pesmu…. Bilo je glupavo jer je pesmu pevao na engleskom…. Pesma gubi svaki smisao!! Ja inace volim pesmu ali je glupa na eng.!!!! U svakom slucaju bolje da im je Marchelo odvalio jedan Rap!!!! I’m gonna try to kiss you please act like you don’t know why! Hahaha….

12. Nagrada:
Najbolji evropski izvodjas: Turkey – Emre Aydin
Sta reci nego da nikad nisam cuo za kandidovane likove…. Iznenadilo me je sto Leona Lewis nije pobedila…. A bila je jedna od konkuretkinja?!?!?!?!?!

Nastup: P!nk – So What
Ovo je takodje bio vrlo dobar nastup kao I pesma… Na pocetku kao neka "Badass girl" razbila flasu nekom liku o glavu I onda se provlacila krzo skoro celu publiku okruzena obezbedjenjem…. xD Mora das u je izvatali…. xD I onda su na kraju dosli I devojke I momci na binu I poceli da se zvekaju jastucima!! Perija na sve strane!!! Vrlo interesantno! Verovatno najzanimljiviji nastup!! xD

I na kraju nastup: Katy Perry – Hot N Cold
Zadnje pesma I kraj dodela nagrada…. Meni se licno pesma ne svidja bas nesto!!! To je to!!

Zakljucak: S obzirom na to da su ovogodisnje evropske dodele nagrade jubilarne 15-ogodisnje meni je krajnji ishod bio ocajan!!! Koliko su obecavali mene je ovo razocaralo!! Sve od izbora voditelja, izvodjaca pa I dobitnika!!! Krajnje zalosno!!! Katy Perry nema pojma!! + nemam pojma zasto nije bila nagrada za najboljeg Adria izvodjaca…. To ce ostati misterija!!! Moja ocean 4/10!!! Po meni najbonja godina je bila ona kada je Borat bio voditelj!!!! Ala sam se slatko nasmejao!!! Do sledece godine!!!

Nadam se da vam se svideo ovaj moj preview I da vam nijebila gnjavaza citati ga (Ako uopste jeste!!)!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od GrodSki Pet 7 Nov 2008 - 3:02

Ko je dobio Adria nagradu,za najboljeg sa balkana,jedino mi je milo shto je Lil Wayne pokupio tu jednu nagradu,ovo ostalo sve treba poklati MTV derpei
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od kiboz Pet 7 Nov 2008 - 13:24

Kakva gnjavaza, bas si super opisao!
Svaka cast i za skoro sve se slazem sa tobom!
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 28
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od =Omar500= Pet 7 Nov 2008 - 15:59

Prijatno sam iznenaden sto je Laka osvojio nagradu,naprijed Laka.A inace je zesci ludak.
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od justyce4ever Pet 7 Nov 2008 - 16:47

E Rade super ti je review! I mene su razočarali mom LP-u ništa nisu dali a 300x su bolji od nekih kvazi-bendova...TH ima najbolji nastup...yeah, ija sam Supermen.... d1
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue19 / 10019 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od GrodSki Pet 7 Nov 2008 - 21:01

omar ::Prijatno sam iznenaden sto je Laka osvojio nagradu,naprijed Laka.A inace je zesci ludak.
zato shto ti je zemljak.inache nema shanse da je bolji od Hladnog Piva i Marchela koji su bili nominovani,ne umije da pjeva,a pjesme su mu.......chush "Upishkila sam se"
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od =Omar500= Pet 7 Nov 2008 - 21:08

Pa on pjeva taj tip muzike,i ne mozes ga poredit s drugima.
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od GrodSki Pet 7 Nov 2008 - 21:25

pa to je moja poenta on ne pjeva ni jedan tip muzike,necemo vishe off
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Pohvale :
MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Left_bar_bleue6 / 1006 / 100MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool Empty Re: MTV Europe Music Awards 2008 Liverpool

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu