Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto The Broken Bond

+4
justyce4ever
=Omar500=
dragon794
Sasuke
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Ned 26 Okt 2008 - 22:58

Dakle rec je o nastavku NROAN (Naruto Rise of a Ninja), veoma uspesne igre ekskluzivno za 360. Unapredjenja:

-Mnogo vise prostora za istrazivanje, i bice i bonus grad pod nazivom Festival City
-Ovoga puta, bice i dan i noc. Neke misije ce se odrzavati samo nocu, neke samo danju. Jos uvek nije poznato koliko ce koji period trajati.
-Naruto ima RASENGAN! Jutsu koji parira Sasukeovom CHIDORI.
-Na misije cete voditi do tri ninje iz Leaf Village, i moci cete da preuzmete kontrolu nad bilo kojim saputnikom.
-Svaki ninja ima svoje jedinstvene sposobnosti: naruto naruto naruto Naruto - Shadow Clone Jutsu, Neji - Byakugan, Shikamaru - Shadow Possession Jutsu... Svaka sposobnost ima ce svoju ulogu u misiji.
-Bice poseban Story mode u kom vodite samo Sasukea prateci njegov unutrasnji nemir i zelju za osvetom.
-Borbe ce biti moguce kao i 2 na 2! Tag team fighting!
-I najbolje za kraj, bice 30 LIKOVA!!! Bice ih 28 + naruto Nine-Tailed Fox Naruto i sasuke Curse Seal Sasuke. To me dovodi do jedne brige: najavili su da ce se oni moci otkljucati samo ako ukucate kod u originalnom pakovanju! :no: :no: :no: Smrc. Ja vec mislio da zakazem kod pirata za 500 dindzi.

Vesti i slike na IGN sajtu.


Poslednji put izmenio justyce4ever dana Sub 29 Nov 2008 - 19:09, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : slike se ne vide cele)
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od dragon794 Ned 26 Okt 2008 - 23:01

Haj fino sto si otvorio ovu temu koja mi se bas svidja jer sam fan ovoga crtanog . Mogao si malo vise stvari da navedes o igri .

justyce:mala ispravka, Naruto nije "crtani" već anime
dragon: justyce isto ti dode !
justyce:pa nije baš isto, evo ti definicij crtanog i animea
a motion picture made from a series of drawings simulating motion by means of slight progressive changes in the drawings
Gore ti je definicija za crtani
a style of animation originating in Japan that is characterized by
stark colorful graphics depicting vibrant characters in action-filled
plots often with fantastic or futuristic themes
a ova ti je za anime
Evo ti još jedan text o razlikama:
Spojler:
Nego završimo ovde debatu


Poslednji izmenio dragon794 dana Pon 27 Okt 2008 - 22:45, izmenjeno ukupno 1 puta
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od =Omar500= Ned 26 Okt 2008 - 23:02

Imam druga koji je lud za Narutom i igrao sam kod njega na PS2 neki dio,ja mislim da je bio Naruto Ultimate Ninja,Grafika nije posebno napredovala,ali glavno je da je tu anime look.Samo da borba bude dobra i super :ok1:
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Ned 26 Okt 2008 - 23:05

Da kažem nešto: Grafika mi se ne svidja, nije realistična a drveća su katastrofalna, igra mi deluje fino koncipirana, i ono što mi se kao novina najviše svidja jeste 2:2, samo ostaje pitanje kako će to izgledati u praksi...igru bih rado probao ali koliko vidim Xbox exclusive...
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Ned 26 Okt 2008 - 23:07

dragon794 ::Haj fino sto si otvorio ovu temu koja mi se bas svidja jer sam fan ovoga crtanog . Mogao si malo vise stvari da navedes o igri .

Ako te interesuje vise, idi na link koji sam stavio uz post a imas i na YouTube video klipova kol'ko 'oces. Drago mi je da si i ti fan ovog anime serijala.
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od GrodSki Pon 27 Okt 2008 - 15:34

Moj mali brat gleda Naruta meni nije toliko zanimljiv,volim onoga Shikamarua ili kako vec i onoga senseja sa bijelom kosom,mada najjachi ipak ostaje Rock Lee
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Pet 31 Okt 2008 - 1:58

Jos jedna novost: Preko Xbox Live servisa najavljeno je da cete moci sa svojim Ubisoft.com accountom skidati nova odela (kostime etc.) za svoje likove. Jos se ne zna da li ce se naplacivati taj servis.
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od dragon794 Pet 31 Okt 2008 - 19:38

Sasuke ::Jos jedna novost: Preko Xbox Live servisa najavljeno je da cete moci sa svojim Ubisoft.com accountom skidati nova odela (kostime etc.) za svoje likove. Jos se ne zna da li ce se naplacivati taj servis.


Hehehehe . Cuj ne zna se . Ma zna se . Naravno da ce se naplacivati . Rijetko se kad sta u ovom svijetu ne naplacuje !
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Pet 31 Okt 2008 - 20:33

dragon794 ::
Sasuke ::Jos jedna novost: Preko Xbox Live servisa najavljeno je da cete moci sa svojim Ubisoft.com accountom skidati nova odela (kostime etc.) za svoje likove. Jos se ne zna da li ce se naplacivati taj servis.


Hehehehe . Cuj ne zna se . Ma zna se . Naravno da ce se naplacivati . Rijetko se kad sta u ovom svijetu ne naplacuje !
Pošto je u pitanju Xbox ne sumnjam da ća se naplaćivati, mada možda i nisam u pravu, ipak je PSN za to zakom, svi addovi za igre su free
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od -Di- Pet 31 Okt 2008 - 20:57

e nisu bas sve igre sa ps storea besplatne
ona za ps1 se placaju!

justyce:mislio sam na add-onove tipa new caracter, new maps for xxx game itd.
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od =Dzoni= Pet 31 Okt 2008 - 21:50

ne znam,ne svidjaju mi se takve igre...imao sam neki Naruto demo na ps3 i nije mi se uopste svideo..........
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od -Di- Sub 1 Nov 2008 - 16:42

pardon,to je bio goku demo,a ne naruto!
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od =Dzoni= Sub 1 Nov 2008 - 16:52

imao sam i DBZ (goku) a i Naruto!!! Nemoj da me ucis!!!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Uto 4 Nov 2008 - 22:51

Demo je detaljno pregledan iz svih uglova i mogu reci da sam ODUSEVLJEN onim sto sam video. Ne samo zato sto je Naruto i Xbox 360. Poboljsanja u odnosu na NROAN su odmah uocljiva. Da skratim komplimente pa da krenem:

Demo pocinje scenom sa tri ogromne zmije koje razaraju Leaf Village. Naruto potom iskace iz battle arene i dobijam quest da napustim Leaf Village da se nadjem sa Sakurom i Shikamaruom. Iskusni igraci koji su igrali NROAN lako ce se snaci. Kontrole su iste, samo sto je inventar drasticno poboljsan ako se ja pitam. Klasican race, prolazis kroz checkpointe koji te vode do izlaza i vremensko ogranicenje. Izasao sam iz Leaf Village i Naruto se penje na drvo i krece scena koju su momci (i devojke) iz Ubisofta nazvali "tree action sequence". Skacete i pritiskate A da biste dobili ubrzanje. Promena u odnosu na NROAN je sto se sada "t.a.s." izvodi iz prvog lica te dobijate veci osecaj brzine. Kad sam stigao do svog odredista, ceka me neprijatelj (neki bandit, nije Gaara). Borba, odmah da naglasim, NIJE kvazitrodimenzionalna - znacenje:jeste 3D ali slabo se krecete po tabli - sto je bio slucaj sa prethodnikom. Naruto ima mnogo veci broj comboa u kojima ucestvuje i njegov Shadow Clone (moj omiljeni: naruto zapuca bandita par puta i potom se sagne, a njegov klon skoci sa njegovih ledja i zapuca bandita u vugla)! Nasao sam se sa Sakurom i Shikamaruom i sta nalazim? Vidim nesto crveno malo ispred njih. To je ustvari Health pill. Za razliku od NROAN u kome ste health dopunjavali pomocu ramena, ovde cete pomocu ovih pilula. Postoje jos dve vrste, jedna je za chakru, a druga nije dozvoljena za demo. Potom treba da otvorim neka vrata, i tu na scenu stupa ona mini balance game sa Narutovim Shadow Clone Jutsu naruto naruto naruto naruto . Zanimljivo je sto Shikamaru ima opciju da sa svojim Shaow Possession Jutsu moze da te zastiti ako padnes u vodu. Kad sam otvorio vrata, cekaju me 3 bandita i tu stupa tag-team fighting. Lako se moze promeniti lik u borbi. Isto tako cim se uradi combo koji se zavrsava jakim udarcem, izvodi se dodatni napad sa likom koji je u borbi i s onim koga vi prethodno izaberete. Sakura ima samo dva Jutsua koji je imala u NROAN (Healing Palm Jutsu i Chakra Concetration Jutsu), ali postoji i ta treca linija koja naglasava jos jedan jutsu. Shikamaru ima Shadow Possession Jutsu (zamrzne protivnika na 10s) i Shadow Strangle Jutsu (davi protivnika svojom senkom). Naruto ima sva tri jutsua koji ima u NROAN, medjutim nema rasengan jer on to jos tada nije naucio. Nakon borbe nastavljate do mosta na kom Gaara boaca Sasukea pred Naruta i tu se zavrsava prvi deo.

Drugi deo demoa je borba izmedju Orochimarua i Sarutobija (3. Hokagea). Ovde je jos vise izrazena mogucnost slobodnog kretanja po tabli. Taman kada mislite da cete pobediti Orochimarua, on summonuje prvog i drugog Hokagea, i onda se protiv njih borite. Kada budu obojica imali malo manje od pola healtha, krece scena kada trebate da pritisnete dugme u odgovarajuce vreme. Demo se zavrsava tako sto Sarutobi zamahuje svojom motkom (nije njegov "alat" :D ) na njih trojicu.

Poboljsanja:

-Slobodno kretanje po tabli
-Mogucnost bloka i Substitution Jutsu u vazduhu
-Novi inventar
-Nova "TAS"
-Otvaranje usta kada govore
-Tag Team Fighting
-MNOGO BOLJA GRAFIKA

Nedostaci:

-Naruto ne govori UZUMAKI BARRAGE! pri zavrsetku jutsua
-kad nadjete Gaaru, on nije pretvoren u Shikaku, a Shikamaru je jos sa vama, i pritom nema Pakua (pas koga je Kakashi summonovao da pronadje Sasukea)
-ne mozete da plivate
-1. ,2. i 3. Hokage ne izgovaraju reci kad rade jutsu u sceni kada trebate da pogodite pravo dugme u pravo vreme
-mogli su malo vise vremena drvecu da posvete paznju

Posto su najavili 30 likova, evo moja lista:

Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi, Shikamaru, Neji, Choji, Kiba, Asuma, Kurenai, Itachi, Kisame, Jiraiya, Tsunade, Orochimaru, Kabuto, Jirobo, Tayuya, Kidomaru, Sakon, Kimimaro, Rock Lee, Gai, 1. Hokage, 2. Hokage, 3. Hokage, Nine-Tailed Fox Naruto, Curse Seal Sasuke, Gaara i Temari. Ne verujem da ce biti Kankuro, ali voleo bih da bude.
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od dragon794 Sre 5 Nov 2008 - 1:00

Haj fino je sve to sto si napisao ali mi se ne svida sto si se hvatao sitnica . A glupo je sastavljati listu jer nju nikada ne mozes znati prije izlaska .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Sre 5 Nov 2008 - 18:35

Sasuke sjajno sastavljeno!Lepo obradjeno i sa + i sa - strane,dobar opis.
od mene 9.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Ned 9 Nov 2008 - 0:00

justyce4ever ::Sasuke sjajno sastavljeno!Lepo obradjeno i sa + i sa - strane,dobar opis.
od mene 9.

Sta 9? 9/10 ocena?
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od dragon794 Ned 9 Nov 2008 - 1:42

Sasuke ::
justyce4ever ::Sasuke sjajno sastavljeno!Lepo obradjeno i sa + i sa - strane,dobar opis.
od mene 9.

Sta 9? 9/10 ocena?


Sta bi ti ??? Jesi fino odradio ali ne sad za 10/10 . Justyce je bio bas poprilicno realan !
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Ned 9 Nov 2008 - 15:53

Dobro, dobro. Nisam hteo da budem arogantan. 9/10 je vise nego sto sam ocekivao.

Zaboravio sam ovo da napomenem:

Od sada moze u vazduhu da se izvode grabovi, tako da ako vas protivnik blokira, samo ga uhvatite i on popije patos!
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Black Archangel Ned 9 Nov 2008 - 20:56

Kooonacno neko ko prati Naruto!
Ej da li ova igrica prati film Narutoo Shippudden 2: Bonds?
Black Archangel
Black Archangel
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 392
Godina : 29
Lokacija : Smederevska Palanka
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : Crysis,Mirors Edge
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSRS=Blacky=
Datum upisa : 21.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Ned 9 Nov 2008 - 23:01

Black Archangel ::Kooonacno neko ko prati Naruto!
Ej da li ova igrica prati film Narutoo Shippudden 2: Bonds?

Ne. Ova igra prati Naruto serijal od 81-135 epizode + borba Orochimarua i 3. Hokagea.
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Sub 15 Nov 2008 - 21:35

JUPI! Za tri dana, Ubisoftov pulen ce ugledati svetlost (zracenje) na televizorima Amera, a 21. novembra i Evropljana!
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Sub 15 Nov 2008 - 22:56

Sasuke jer može dozvola da tvoj opis (naravno pod tvojim imenom) postavimo na GS blog?
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od =Dzoni= Ned 16 Nov 2008 - 13:42

ako budete postavljali napisite obavezno da je on pisao i recite mi adresu bloga,juce nesto nije hteo da mi ode.......i treba da napravimo neki baner pa da stavimo na portal.........ipak je to nas blog!

Izvinjavam se zbog offtopic-a.
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Sre 19 Nov 2008 - 12:25

Naravno. Dokle god se zna autor, nemam nista protiv. Na YouTube su izasli prvi snimci sa fightovima. Odgledao sam par, i ima novi mod koji se zove "Dojo mode" kao u Virtua Fighter 5. Tu mozete vezbati poteze kol'ko vam srce zeli... Ima Kisame i Itachi, i video sam kako Kakashi radi Zabuzin jutsu! Znaci da ce Kakashi moci da kopira jutsu sa sharinganom!!!
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 31
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu