Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resident Evil 4

+6
Don Rade
RiSk
Vassa
Nero
=Omar500=
--!Virus!--
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Resident Evil 4 - Page 2 Empty Re: Resident Evil 4

Počalji od Cobra26262 Pet 26 Dec 2008 - 22:42

Moram priznati RE:4 je dobro urađen i sviđami se,grafika i okruženje su specifični,neprijatelji su mi se svidjeli,AI je dobro napravljen iako znamo da su samo zombiji :D .
Cobra26262
Cobra26262
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 452
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Opomena :
Resident Evil 4 - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Resident Evil 4 - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Battlefield 2142,Company of Heroes
Pohvale :
Resident Evil 4 - Page 2 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Resident Evil 4 - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=C0br@
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Resident Evil 4 - Page 2 Empty Re: Resident Evil 4

Počalji od dragon794 Sub 27 Dec 2008 - 1:20

omar ::
dragon794 ::Ne znam da li je ovo cega se sjecam iz RE 4 ili nekog drugog ali se sjecam da imao dio u kojem trebas braniti kci predsjednika . I onda dode smrt i otvori neka vrata i ti ako ne ubijes tu smrt ( ili sta je vec ) vrata se ne zatvore a predsjednikova kci prode kroz njih i umre .
U cetvrtom dijelu trebas spasiti predsjednikovu kcerku pod nazivom Ashley.Inace borba je u Španiji.Dragon kakva sad smrt?Toga se ne sjecam.Znam da igra zavrsava tako sto Ashley i Leon bjeze na gliseru s ostrva nakon opste bjezanije.Ostvro eksplodira,ubije se neki boss i onda pobjegne se na camac.Znam da je bilo bjezanje s gliserom po podvodnim tunelima tog ostrva.Na kraju kratka međusekvenca kako valjda se oni vozikaju


Rekao sam nisam siguran jel to u 4. dijelu . Ali sjecam se toga dobro . I ne mislim na smrt pod da una umre nego bas lik kao slican smrti dode i otvori nekakva vrata i nekako je kao hipnotise . I onda ona krene ka tim vratima i ako prode kroz njih umre .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Resident Evil 4 - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Resident Evil 4 - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Resident Evil 4 - Page 2 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Resident Evil 4 - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu