Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

+15
SoliD
The Witcher
ivaDkid
zdravkelja
Syma
milenkoelez-- ASUS
LAKI
justyce4ever
Nero
Black Archangel
-Di-
--!Virus!--
Don Rade
=Dzoni=
=Omar500=
19 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od ivaDkid Ned 7 Dec 2008 - 18:18

Nadam se da si u pravu, voleo bih da MG ostane na PS3.
ivaDkid
ivaDkid
New Member
New Member

Broj poruka : 49
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Ned 7 Dec 2008 - 18:23

milenkoelez-- ASUS ::mozda sam to negde i procitao, ali ponovicu. da li neko zna koliko je igra duga posto nameravam da je uzmem za ps3 pa reko da li se isplati ako je kratka kampanja
hvala unapred..

Svaki MGS je dug,a i one koje sam ja probao su veoma dugi(drugi i treci dio).MGS 4 je isto dug to ti mogu garantovati,sad koliko to pitaj džonija.Ja mislim da ti treba oko 20-tak sati da pređes igru
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Dzoni= Ned 7 Dec 2008 - 23:20

u mgs-u imas 20 sati igre i 10 sati filmica...to je verovatno jedna od najduzih igara za ps3!

Ja sam prezadiviljan igrom,slobodno uzmi!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Ned 7 Dec 2008 - 23:52

Izgleda da je MGS 4 bolji i od Fenomenalnog 3. dijela.Treci dio je bio perfektan,a na drugom DVD-u mini igra s majmunima iz igre ape escape
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Dzoni= Sre 7 Jan 2009 - 13:38

Juce kad sam ustao,neznim dodirom kaziprsta desne ruke upalio sam ps3. :D

Uzeo sam prasnjavau kutiju MGS4 (citaj:nisam ga igrao 2 meseca) ubacio u ps3,lego na kauc,pokrio se cebencetom i krenuo da igram.

Kad sam load-ovao nivo do kojeg sam dosao,setio sam se da je to borba sa Vamp-om.
Spojler:
Vamp je inace besmrtan zbog nanomasina koje idu njegovim telom.
I sad ja kad ga izrokam,on padne i ako nista ne uradim,on se digne i opet pun health. I ja se setim da mi je jedan ortak rekao kako,kad Vamp padne,ja moram u vrat da mu ubrizgam nesto.
I ja sad preko menija odem u Drebins Shop (to je neki lik kod kojeg u toku igre mozes da kupis oruzje) i nadjem tamo neku inekciju,pise da ona smanjuje uticaj tih nanomasina.
Ja se obradovao,kupim je i krenem da se resetam sa Vamp-om,oborim ga..e sad kako ja da mu ubrizgam tu vakcinu.
Otvorim meni,pise da ga uhvatim koristeci CQC i onda da na trougao ubrizgam inekciju.
Sta je sad CQC? I ja posle nekog vremena provalim da kad nemas ni jedno oruzje u rukama,to je kao CQC....i ja ga uhvatim,roknem mu inekciju...on krene nesto da umire....kad odjednom dolazi Raiden!

Raiden:
Spojler:

Raiden se vec borio sa Vamp-om,ali tom prilikom je Vamp iskoristio svoju besmrtnost i pobegao...i ja se ponadao sad kao dokrajcice ga Raiden i gotova je ova,za mene do sada najteza misija u MGS4.
Kad ono,ispala..krenu njih dvojica da se bore..i tu borbu ja vidim na jednoj polovini ekrana,a na drugoj ja moram da zaustavljam neke robote (ne znam kako se zovu,pa nema slika) koji nakon odredjenog vremena sami eksplodiraju i uniste sve (citaj: svi ginemo) i tu njih 500 me napada,ne znam de mi dupe,de glava....i onda mi (nakon sto sam 10 puta poginuo) Raiden kaze da treba da im pucam kroz mozak...i ja reko tu si macko...i onda sam ih naslagao za cas! :D
I onda Raiden unakazi Vamp-a...i dolazi Naomi!
Naomi:
Spojler:

I ona tu krene nesto da tuguje za Vamp-om..jer je nesto presla kao na njegovu stranu (citaj: izdala Snake-a,mada se kasnije ispostavi da nije izdala)...i kad je Vamp riknuo,ona otkriva tajnu da je i ona koristila te nanomasine,jer ima rak! I kad je Vamp umro,uzme i ona onu inekciju,odnosno vise tih inekcija i ubrizga sebi u dumre.

I tu mnogo tuge,riknula Naomi...samo odjednom opet dolecu oni roboti...ja brze bolje ulazim u METAL GEAR REX-a kojeg je doveo Otacon.

OTACON:
Spojler:

METAL GEAR REX
Spojler:

Pomocu METAL GEAR REX-a izlaziomo iz te proklete gradjevine i izlazimo na obalu mora,zaledjenog mora jer je temperatura u toj misiji -26 stepeni (cak se Snake-u uhvatio mraz na brkove..al ozbiljno,bas se vidi!).

I iz tog mora u METAL GEAR RAY-u iskace LIQUID OCELOT!

LIQUID OCELOT:
Spojler:

METAL GEAR RAY
Spojler:
INFO: slike na kojima se vide metal gear rex i ray su slikane tacno na mestu na kojima se vodi borba izmedju njih!

I tu krece borba,ja zamahujem svojim ne malim nogama( :D ),rokam RAY-a pratecim raketama,mitraljezom...RAY koristi vodeni top da me obori,koristi mitraljez....i tu ga ja olesim,srusi se METAL GEAR RAY i iz njega se otkotrlja LIQUID!

Ja se uplasio,necu valjda sad da ga ubijem,pa da je kraj igre...
al nije,smrad se uvek izvuce...uperi one njegove proklete prste u snake-a i ukoci SNAKE-u desnu stranu tela (znaci ne moze da koristi desnu ruku i nogu). I tu LIQUID krene da bezi u Outer Heaven,ogromnu podmornicu ciju sliku nisam mogao da nadjem.Snake onako retardiran krene za njim,ali ne uspeva da ga stigne i stize samo do ivice obale....LIQUID onda krene da se odaljava podmornicom,a zatim da se vraca kako bi zgazio SNAKE-a...i par metara pre nego sto je podmornica dosla do SNAKE-a dolazi RAIDEN koji je u medjuvremenu svojim macem sebi odsekao desnu ruku,kao nesto hoce da se ubije...i tu on iskoci izmedju podmornice i Snake-a...i na neko vreme uspe da zaustavi podmornicu...bilo je dovoljno da se snake koji je lezao na zemlji odalji na sigurno. Tu Raiden gine,podmornica odlazi..a po Snake-a dolazi helikopter koji ga vodi u bazu gde se planira kako da se upadne na Outer Heaven,zele da upadnu jer je sa spolja neunistiv.Dalje nisam igrao..kad odigram napisacu i to.

Jako dobra prica,obavezno procitajte...nekazem ja za dzabe da moze da se snimi film METAL GEAR SOLID!!! Stvarno je mnogo zanimljiva misija i sigurno ce privuci mnoge da kupi igru..ne samo ovo nego sve sto smo dosada govorili o igri! Uffff....zabolele me ruke...sad cu verovatno da odem da se relaksiram uz MGS4!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od The Witcher Sre 7 Jan 2009 - 13:44

bravo bravo bravo Swe sam pročitao . . . Kako te bre nJe mrzelo da swe owo napišeš (otkucaš) i da nađeš slike !!! bravo bravo bravo
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Dzoni= Sre 7 Jan 2009 - 13:49

jbg...moram i ja ponekad.....dugo nisam igrao ni jednu igru u kojoj nesto prelazis....samo sam igrao pes....i sada sam nakon dugog vremena osetio ono kad ti je teska misija...pa trazis renenje,zanimas se...pa te roknu pa iz pocetka.....

Hvala sto si procitao!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Sre 7 Jan 2009 - 14:08

Džoni vjeruj da je po priči čak bolja od MGS 3,a i po ostalim cinjenicama.Moram da kupim PS3 zbog ove igre kad tad.Super si ovo odradio Džo baš sam se uživio u igru
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od Syma Sre 7 Jan 2009 - 14:52

najbolje je da skines ONLINE DEMO:D mislim kad vidim sad da za 1 mesec dolazi killzone onda mi se ne isplati da dajem pare za ovo a posle za ono
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od -Di- Sre 7 Jan 2009 - 14:52

pa realno ovo ti je bolje od killzone
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od justyce4ever Sre 7 Jan 2009 - 18:05

Dzoni jer si ti celu priču ispričao? N e bi sebi da pokvarim ugodjaj.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od -Di- Sre 7 Jan 2009 - 18:06

evo sad je preso celu igricu,gleda filmic
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Dzoni= Sre 7 Jan 2009 - 19:19

justyce4ever ::Dzoni jer si ti celu priču ispričao? N e bi sebi da pokvarim ugodjaj.

nisam,ono sto sam ispricao je samo jedna misija! Sad sam presao celu igru...da pricam sta se desava na kraju?
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od Syma Sre 7 Jan 2009 - 19:41

da
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Sre 7 Jan 2009 - 19:53

Sad sam igrao kod druga 3 sata Metal Gear Solid 2.Igru sam prešao prije nekih 2 godine ali sam je poželio i opet sam je odigrao.Toliko sam se nasmijao uz igru da je to nečuveno.Inače priča je vrh
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od justyce4ever Sre 7 Jan 2009 - 20:00

E dzoni ni slučajno ne pričaj šta se dešava na kraju! Pošalji symi PM, nemoj drugima da kvariš ugodjaj.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Sre 7 Jan 2009 - 20:15

Jel ko igrao Metal Gear Solid 2:Sons of Liberty ili Metal Gear Solid 3?Igre su vanserijske,baš kao i Metal Gear Solid 4:Guns of the Patriots
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Dzoni= Sre 7 Jan 2009 - 20:37

OVDE PISE KAKO SE ZAVRSAVA IGRA,AKO NE ZELITE DA KVARITE SEBI UGODJAJ,BOLJE NEMOJTE DA CITATE.


ovako....rekao sam da smo u bazi planirali kako da upadnemo na onu podmornicu (ja sam se zaebao,ne zove se Outer Heaven,nego Outen Haven). Opet nisam nasao sliku cele podmornice...ali evo kako izgleda kada dodjete na nju.
Spojler:

Znaci na tom sastanku,dogovoreno je da na podmornicu udju Solid Snake,Meryl i Johnny tako sto ce biti katapultirani sa svog broda.

Meryl:
Spojler:
Johnny:
Spojler:

Kada smo bili katapultirani,Meryl se povredila prilikom pada..a ovaj krelac Johnny je upao u okean.xD

ja sam se docekao ovde (to je ona slika gore,sa podmornice):
Spojler:

i sadamoj zadatak je bio da odatle dodjem do glavnog servera broda koji se nalazi na suprotnom kraju.

1.pokusaj: Krenuo sam kao Rambo i nisam daleko dogurao,napravio sam los izbor oruzja i to me je kostalo.

2.pokusaj: Krenuo sam lepo da se sunjam,puzim,dosao do pola broda..to me smorilo...izleteo sam kao Rambo...i opet su me roknuli.

3.pokusaj: Nije bila treca sreca,opet sam koristio Rambo taktiku..znate kako je zavrsilo.

4.pokusaj: Prvo sam se dobro opremio. Kupio sam prigusivac,laser,stavio sam masku na glavu,kako bi se bolje kamuflirao,naoruzao se strpljenjem i polako krenuo.Dosao sam do samog kraja broda kada su me provalili,krenuli su da resetaju po meni..ali brzo sam pobegao i krenuo ka sobi u kojoj je glavni server broda!

Kada sam usao,nasao sam ranjenu Meryl. Nalazili smo se u nekoj kruznoj dvorani. I sa svih strana su poceli da dolaze vojnici koje sam sam morao da poubijam...to sam uspeo iz prvog pokusaja.I tada se pojavio SCREAMING MANTIS {sa svojim lutkama Sorrow i Mantis)!!!

SCREAMING MANTIS:
Spojler:

On pomocu nanomasina u vasem telu moze da vas kontrolise,tako je kontrolisao i mene...ali samo dok se nisam setio (a malo mi je trebalo) da ubrizgam onu inekciju za smanjenje uticaja nanomasina (inekcija koju sam ubrizgao i Vamp-u). Kada su nanomasine iz mene nestale,MANTIS vise nije mogao da me kontrolise i krenuo sam da se borim...ginuo sam mnogo puta dok nisam shvatio da je kljucno da mu izresetam ove lutkice.
Kada sam izresetao lutkice,one su poispadale SCREAMING MANTISU,ja sam ih pokupio i one su postale oruzje kojim sam unistio SCREAMING MANTISA!!!

Kada sam ga unistio,oklop mu se raskomadao....bla,bla....i odjednom svi delovi su poceli da se kotrljaju jedan ka drugom. Sklopili su se u PSYCHO MANTIS-a.

slicno izgleda kao SCREAMING MANTIS,evo:
Spojler:

Psycho mantis se pojavljivao jos na sony kecu cini mi se.....ovde se pojavio samo radi fore...nisam morao da se borim sa njim.......njegova moc je da cita misli svake osobe...
I sad u tom filmicu,on kao gleda u mene i kaze: Sada cu da ti procitam misli.
....................i on tu kao napreze se i nakon nekog vremena kaze: Pa nema nicega na tvojoj memorijskoj kartici. (tu su moje misli predstavljale save-ove sa soni keca,a moj mozak je bila ona memorijska kartica sa sony keca).

Kada je shvatio da ne moze da mi cita misli,rekao je da ce da kontrolise moj dzojstik....prvo je rekao:SPUSTI DZOJSTIK NA ZEMLJU!

i ja spustim..(ocekivao sam da ce analogni stikovi poceti sami da se pomeraju ili nesto tako)....PSYCHO je krenuo da se napreze kako bi kontrolisao moj dzojstik....

odustao je i rekao: Pa ti nemas vibraciju! (misleci na to kako SIXAXIS nema vibraciju koju su imali dzojstici za PSone).....kada je shvatio da nista ne moze...odustao je od svega i raspao se....(pobedile ga savremene tehnologije..xD).............onda smo se tu nasli ja i Meryl...dosao je i Johnny.....ja sam morao da nastavim ka sobi u kojoj je taj glavni server a njih dvoje su ostali u prethodnoj sobi kako bi zadrzali vojnike koji su poceli da dolaze.

Krenuo sam ka glavnoj sobi (sobi u kojoj je server) isao sam nekim dugim hodnikom i naisao na jos vojnika koji bi me ubili da se nije pojavio RAIDEN (da RAIDEN,zaebao sam se,ipak nije poginuo na obali...doduse nije imao ruke ali je ipak dosao...on je tu zadrzao vojnike,a ja nastavio ka glavnoj sobi..)

E sad....da bi se doslo do glavne sobe,mora da se prodje kroz tunel u kome su mikrotalasi....u pocetku sam isao normalno....onda je Snake pao od vrucine...morao sam da puzim i to pritiskajuci trougao velikom brzinom (citaj: otpala mi ruka)...i sve vreme dok sam isao kroz taj tunel,trosio mi se helt...znaci nisam smeo da stanem sa pritiskanjem trougla ni na sekund...odelo je pocelo da mi se cepa,bilo je celo raskupusano...

DOSAO SAM DO GLAVNE SOBE!!! tamo je otacon pomocu svog robota MK.III ubacio virus u Liquid-ov server.....odjednom su svi liquidovi vojnici popadali,jer je njima upravljao taj sistem.

Na ekranima koji su bili po celoj sobi,pojavila se Naomi...to je snimak koji je ona snimila pre nego sto je umrla....namestila je da se taj snimak pusti kada se unisti ovaj Liquidov sistem.
Tu se ona iskakila....i SNake je izasao na vrh podmornice.
Tamo se sreo sa Liquidom.

I pocinje jedan od najboljih delova igre!
Tuca izmedju Snake-a i Liquid-a!!! Kao u MORTAL KOMBAT-u ili TEKEN-u!!!

Znaci ja imam health,Liquid ima helath....tokom tuce isle su pesme iz prethodnih delova mgs-a....iz MGS1,MGS2,MGS3......mi smo se tu peglali...evo slika koje sam slikao mobom:
Spojler:
Na ovoj slici ja lezim...malo me je ispeglao dok sam slikao.xD
Spojler:

Tuca je bila fenomenalna...pocepano odelo mi se treslo pod uticajem vetra...fenomenalan soundtrack......onda kad smo se ispeglali dosta...kamera se priblizila...bili smo umorni...isli su oni udarci..kad ga izvlacis iz pete (citaj: ne znas de bijes)...kad zavarim ja Liquid-a ili on mene,po ekranu prsti krv...fenomenalno!!!

Tu sam ga ja isprebijao....po mene je dosao helikopter..kraj igre.....i onda je posle toga islo jos sat vremena filmica.......Johnny i Meryl su se vencali....Raiden se oporavlja u bolnici,nadogradili su mu ruke...dosla mu je zena,saznao je da ima sina (mali isti Raiden)

Evo ga mali (Little John):
Spojler:

Snake je otisao na neko groblje...poginulih u ovom ratu....
kleknuo je,stavio pistolj u usta....ali nije se ubio...dosao je Big Boss (nisam igrao prethodne delove,ali koliko sam shvatio Big Boss je Snake-ov cale)...onda se pojavio i neki ZERO (cica u invalidskim kolicima)....
BIG BOSS:
Spojler:

Zero:
Spojler:

I tu BIG BOSS s*re...nisam mnogo razumeo,zato sto nisam igrao prethodne delove....onda uzme ovom cici Zero-u iskljuci neke aparate na invalidskim kolicima i Zero umre.

Onda Big opet nesto s*re i na kraju i on umre....

Pocinje odjavna spica...pise ko je radio sta za igru...ko je pozajmljivao glas...i ostalo.....ja jos nisam video da je Snake umro.....

onda kad se spica zavrsila,ceo ekran crn,na njemu se vidi samo MGS4 logo...i cuje se kako Snake i Otacon pricaju nesto....i Snake kaze kako mora da ide....Otacon kaze idem ja sa tobom...Snake kaze nesto u fazonu,ne ides,ja idem na nebo.....i kraj.....

vise me boli glava...od foruma...pa nekoliko sati MGS-a...pa sad opet forum....ako se jos necega setim napisacu!

MGS4 je fenomenalna igra,obavezno nek je kupe svi koji imaju PS3!!!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Sre 7 Jan 2009 - 21:07

U extra Džoni ima da mi pošalješ PS3 i MGS 4 na par dana
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od SoliD Čet 29 Jan 2009 - 16:11

Prwo poz swim mgs fanowima Wink
Owu igricu igram od samog pocetka...Prwi deo sam wideo na demo disku koj sam dobio uz ps1 2000 godine i odmah sam resio da je nabawim hah
MGS 1 sam presao nekih 8. do 9. puta,MGS 2 cini mi se 6. puta i MGS 3 4 puta ql Sada kupujem ps3 pa cu da odigram kao cowek MGS 4 koji nisam hteo da igram u igraonici ili kod nekog jer hocu da sednem i da igram kao sto se MGS igra...Polako8)...Swako ko nije igrao MGS 4 a zanima ga prica moze da skine torrent MGS 4 GUNS OF THE PATRIOTS spojene swe cutscenes,codec calls i ponegde je ubacen gameplay da se ne bi izgubila pricha Wink Predlazem isto tako da ne igraju samo MGS 4 nego da krenu ako mogu od prwog dela koji mogu da nadju i za ps1 i za pc kao i drugi Wink Treci deo koji ustwari dodje prwi deo od swih tih sa konzola mozete samo na konzoli zato sto nije izasla werzija za pc i nece...Ko je bolje upoznat sa MGS-om onda zna i za delowe pre MGS 1 za ps1...METAL GEAR i METAL GEAR 2 SOLID SNAKE...To su prwi delowi koje je kojima izbacio za MSX i NES konzole...Dzoni chicha zero ti u MGS 3 SNAKE EATER-u daje zadatke itd...On i Big Boss-Naked snake su preziweli ali mu je big boss skratio muke na kraju :(I tako ako was zanima nesto o nekom od delowa najbolje igrice swih wremena Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 12665 Jawite se...Drago mi je da se broj mgs fanowa i dalje siri ali steta sto neki dok nije izasao mgs 4 nisu ni znali sta je to Wink tema METAL GEAR SOLID na forumu sweta kompjutera postoji odaaawno i ako neko zeli moze da ide ali nece procitati swe postowe na tu temu za 1. dan hah
Ae uzdrawlje odo ja ljudi smorio sam samog sebe hah hah
I da Dzoni...Ewo ti ga zero iz MGS 3 haha al si me nasmejao chicha zero hah
Spojler:
SoliD
SoliD
New Member
New Member

Broj poruka : 24
Lokacija : Shadow moses:)
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Metal gear solid
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Čet 29 Jan 2009 - 16:20

Juhu još jedan MGS fan.Koja je po tebi najbolja igra u serijalu?Meni je nekako MGS:3 zbog nove kamere ali i većeg okruženja i naravno kompleksnije priče.Ja sam igrao MGS 3:Subsistance i na drugom bonus disku pored starih MGS naslova s arkadnih mašina našla se i mini igra gdje vam je zadatak da što više da razbucate majmuna iz igre Ape Escape a oni ne smiju da vas primijet.Tu mini igru sam igrao danima i danima i ja i moj stari smo se trkali ko će bolji skor da ima.
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od SoliD Čet 29 Jan 2009 - 16:24

Hehehe...Ja sam prwo igrao mgs3 snake eater pa sam onda kupio i mgs3 subsistance...Mada one prwe delowe za msx i nes konzole sam igrao na pc-u pre nekih 3-4 god hah
Po meni je najbolji deo u serijalu MGS 1...Swaki je predobar,ali je on na mene ostawio najweci utisak zato sam ga i igrao preko 8 puta ql
SoliD
SoliD
New Member
New Member

Broj poruka : 24
Lokacija : Shadow moses:)
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Metal gear solid
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od =Omar500= Čet 29 Jan 2009 - 16:44

Svaka čast SoliD,meni je i Metal Gear Solid 2:Sons of Liberty veoma zanimljiv.Jest da je u brodu i da mi se to ne sviđa,al sve ostalo je vrhunsko,pogotovo grafički efekti za 2001 godinu kada je igra i izašla Respect za Konami
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od SoliD Čet 29 Jan 2009 - 17:44

Hehehe secam se kad sam ja igrao prwi put MGS 2 i onako pocinje drugi deo i ja izwalim da mi je lik cudan i sa maskom...Nesto mi ne izgleda kao Snake...Kad je skinuo masku i kad sam wideo Raidena doslo mi je da se se roknem ljut Ali dobro...Kad sam wideo Pliskin-a swe je bilo ok cheers
SoliD
SoliD
New Member
New Member

Broj poruka : 24
Lokacija : Shadow moses:)
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Metal gear solid
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od SoliD Čet 29 Jan 2009 - 17:48

Ewo onog trailera koj sam wideo jos daawne 2000 kada sam resio da nabawim mgs hah
Spojler:
SoliD
SoliD
New Member
New Member

Broj poruka : 24
Lokacija : Shadow moses:)
Opomena :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Metal gear solid
Pohvale :
Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots - Page 3 Empty Re: Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu