Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

5 posters

Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od --!Virus!-- Pet 29 Avg 2008 - 19:43

E dosao sam malo na forum posto sam resio se nekih virusa i nezeljenih gostiju na kompu ( normalno kada sam nainstalirao: norton antivirus, norton internet security, avast, neki virus remover, antispyware 2008, SuperAntiSpyware Professional, Spyware Cleaner 2008 i tako dalje i dalje 1000 programa za viruse i spyware :D ) ....
a imam dalje sledece probleme:

imao sam tri drivera: C - standardan, D - CD/DVD i G - tamo sam install igre, muzike, filmove ... ( k - kripto drive ne racunam ) a sada od tih tri nestala su 2 ... sada imam samo G .... tako da ne mogu da otvorim neki fajl sa cda ako nema autorun ... slikica:

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja 1248qqw

pre mi je pisalo "VIRUS ALERT!" i dalje pise i ne znam ga resiti, uglavnom pise stalno i kada sam u MyComputer, My Document, Deskop ... a bas uvek pise ..., ko zna resiti neka napise ...
slikica:

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja 2co4ns1

dalji problem je ... kada na desktopu klikem levim klikom na Proterties ... pojavi mi se tablica gde pise:
Your sistem administrator disabled Display in control panel ...

slikice:

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja 1076wp4
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja 2cndsnt

ovako mi izgleda start .....

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja 35j9d88

i pojavilo mi se par novih ikonica kao sta je: TITS AND ASS ( :D sry na recniku al tako se zove ikonica :D ),
spyware and maleware protection, Error Cleaner, Privacy Protector ... sta da radim sa njima ??????!!

ako neko zna pomoci bilo bi lepo od njega da mi kaze Wink ( nadam se da bar RiSK zna on je strucnjak za kompove tak da ..... ;D )
nemojte editovati post ... strogo zabranjeno :D sala

Hvala unapred
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od Nazzgull Pet 29 Avg 2008 - 20:11

Nazz je ovde da ti ulepša dan :D

Idi u Start -- > Shut Down my Computer

Kad se računar bude palio pritiskaj F8, zatim idi na Windows XP i Safe Mode. Klikni Enter.

Počeće da ti se učitava ekran, samo ostavi.

Kada uđe u sistem, izaberi Administratorom Account i klikni na njega.

Kad uđeš u Windows idi ovako

Start -- > Control Panel -- >Users Account -- > Izaber isvoj i klikni na njega..

Idi na Change my account type, klikni i izaberi Computer Administrator


Snimi i restartuj računar, sada bi trebalo sve da ti radi. Pozz :D
Nazzgull
Nazzgull
Admin
Admin

Broj poruka : 812
Godina : 31
Lokacija : Budisava
Drzava: : 0
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue6 / 1006 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.07.2008

http://svetracunara.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od --!Virus!-- Pet 29 Avg 2008 - 20:52

hvala odma cu pokusati i to samo da skinem jos par anti virusa i anti spywarea ...
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od RiSk Sub 30 Avg 2008 - 2:28

Nazzgull ::Nazz je ovde da ti ulepša dan :D

Idi u Start -- > Shut Down my Computer

Kad se računar bude palio pritiskaj F8, zatim idi na Windows XP i Safe Mode. Klikni Enter.

Počeće da ti se učitava ekran, samo ostavi.

Kada uđe u sistem, izaberi Administratorom Account i klikni na njega.

Kad uđeš u Windows idi ovako

Start -- > Control Panel -- >Users Account -- > Izaber isvoj i klikni na njega..

Idi na Change my account type, klikni i izaberi Computer Administrator


Snimi i restartuj računar, sada bi trebalo sve da ti radi. Pozz :D


trebalo bi da tako moze Wink dobra ideja Wink
RiSk
RiSk
Moderator
Moderator

Broj poruka : 586
Godina : 36
Lokacija : Srbija, Novi Beograd *Blokovi*
Drzava: : 0
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od Don Rade Sub 30 Avg 2008 - 2:36

Pa kolko ti antivirusa drzis na kompu??
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue1 / 1001 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue9 / 1009 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od --!Virus!-- Sub 30 Avg 2008 - 9:36

recimo 5 najmanje a antispyware programe ne racunam u ove 5 :D
planiram jos poneki da nainstaliram :D :D :D sala

nazz .... to sto si napisao za sta je to .... za proterties ?
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od Don Rade Sub 30 Avg 2008 - 13:49

Pa ne valja ti da imas vise od jednog antivirusa... eto NaZz ce ti isto reci...
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue1 / 1001 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue9 / 1009 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od =Omar500= Sub 30 Avg 2008 - 13:52

da ja imam samo jedan antivirus-avast, možda si zato pokupio toliko virusa
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue13 / 10013 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od Nazzgull Sub 30 Avg 2008 - 14:07

pobednik ::recimo 5 najmanje a antispyware programe ne racunam u ove 5 :D
planiram jos poneki da nainstaliram :D :D :D sala

nazz .... to sto si napisao za sta je to .... za proterties ?
Ma ovo ti je najlaksi nacin da ponovo prebacis svoj account na admninistratora. Zato sto ti je virus sve poremetin i prebacio te na LIMIT korisnika, sa ogranicenim pravima.
Jedino tako mozes da vratis svoja prava ponovo.

To je Safe mode.
Nazzgull
Nazzgull
Admin
Admin

Broj poruka : 812
Godina : 31
Lokacija : Budisava
Drzava: : 0
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue6 / 1006 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.07.2008

http://svetracunara.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od --!Virus!-- Sub 30 Avg 2008 - 15:09

isao sam do control panel -> user account -> Ja ( tako mi se zove acc ) i pise ispod njega Computer Administrator i Password .... a zasto nemam sve mogucnosti ... bog ce ga znat

e a sada mi je dosta gluposti sa virusima ..... sledi reinstalacija windowsa .... pa instalacija par antivirusa i par antispywarea ...

omar ::da ja imam samo jedan antivirus-avast, možda si zato pokupio toliko virusa
koja glupost da antivirusi donose virusi ... biser nad biserima ...
avira je 10000000x puta bolji potvrdio sam ... avast mi je malo izbrisao bio trojanca a kada sam nainstalirao aviru odma je naslo oko 15 trojanca u c:\program files i oko 50 u c:\windows .... prema tome ociti pobednik je avira a da ne pricam avira premium acc ... :)
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od --!Virus!-- Sub 30 Avg 2008 - 17:25

ovde ide lock posto sam resio problem ... samo napravio novi acc stari izbrisao i nema vise VIRUS ALERT! :D
i sry na dp

LOCK
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue0 / 1000 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Pohvale :
trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Left_bar_bleue3 / 1003 / 100trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja Empty Re: trazim veliku pomoc .... virusi i te sr*nja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu