Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpijske igre na youtube-u!!!

2 posters

Ići dole

Olimpijske igre na youtube-u!!! Empty Olimpijske igre na youtube-u!!!

Počalji od -Di- Sre 13 Avg 2008 - 21:10

Međunarodni olimpijski komitet postigao je dogovor sa YouTubeom o otvaranju kanala na kojem će se svaki dan prikazivati tri sata najzanimljivijih sportskih dešavanja iz Pekinga.

Kanal je počeo sa radom 6.8.2008. i biće dostupan u svim zemljama u kojima prava na prenos Olimpijskih igara nisu već otkupljena, što se uglavnom odnosi na područje Azije, Afrike i Bliskog Istoka. U državama u kojima su prava prodata, a u Srbiji prava je otkupio RTS, kanal će biti blokiran. Tako će ove godine, po prvi put, Olimpijske igre biti dostupne u svim zemljama sveta.


Kako prenosi Reuters, istraživanja su pokazala da prosečan gledalac Olimpijskih igara ima preko 40 godina i da ovaj sportski događaj nema istu privlačnost za mlađe populacije. Prenosom Olimpijskih igara na Internetu, MOK pokušava da populizuje Igre kod mlađih generacija i zadrži pažnju sponzora i u budućnosti.
Olimpijske igre na youtube-u!!! X35134786489446916qu4
ZNACI TO NECE BITI KOD NAS,ZATO STO JE *EBENI RTS SVE UKAK*O!!!!
OVIM SAM VAM DAO LAZNU NADU!!!HEHE :cartmancic:
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Olimpijske igre na youtube-u!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Olimpijske igre na youtube-u!!! Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Olimpijske igre na youtube-u!!! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Olimpijske igre na youtube-u!!! Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Olimpijske igre na youtube-u!!! Empty Re: Olimpijske igre na youtube-u!!!

Počalji od RiSk Sre 13 Avg 2008 - 21:51

meni nisi,ja sam za to vec cuo :D hehehe
RiSk
RiSk
Moderator
Moderator

Broj poruka : 586
Godina : 36
Lokacija : Srbija, Novi Beograd *Blokovi*
Drzava: : 0
Opomena :
Olimpijske igre na youtube-u!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Olimpijske igre na youtube-u!!! Right_bar_bleue

Pohvale :
Olimpijske igre na youtube-u!!! Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Olimpijske igre na youtube-u!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu