Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za koji ste se AntiVirus opredelili?

+15
justyce4ever
Titan™
=Dzoni=
Syma
The Witcher
milenkoelez-- ASUS
C H U C K
=Gamer from Sarajevo=
--!Virus!--
-Di-
Don Rade
DrIggy
=Omar500=
Nazzgull
RiSk
19 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Empty Re: Za koji ste se AntiVirus opredelili?

Počalji od The Witcher Pon 12 Jan 2009 - 15:21

=Dzoni= ::e dajte mi link za download nekog dobrog antivirusa ali full ne trial verziju...na pm mi posaljite link...dobija se pohvala ko nadje!!

Ja mislim da se swe FULL verziJe plaćaJu !!!
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Empty Re: Za koji ste se AntiVirus opredelili?

Počalji od Aleksandar Pon 12 Jan 2009 - 15:30

Ma ye**š anti-viruse. Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 12665 Pogeldaj ovo:
Spojler:


Bio je jednom davno test stare verzije u SK-u i rekli su da je super. Ja sam ga jedno vrijeme koristio na XP-u. A pogledaj na sajtu kakve su mu sve ocjene neki drugi dali. Anti-spaj je dovoljno za sve današnje prilike. Manje-više identičan kao anti-virus.
Aleksandar
Aleksandar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 787
Godina : 31
Lokacija : Banja Luka
Drzava: : 3
Opomena :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Splinter cell, Call of duty
Pohvale :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.09.2008

http://www.arsenal-bih.com

Nazad na vrh Ići dole

Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Empty Re: Za koji ste se AntiVirus opredelili?

Počalji od Jacky Sub 14 Feb 2009 - 21:10

Ja imam Symantec Antivirus,redovno vrsim update i do sada nisam imao problema sa ovim antivirusom. Odlicno obavlja svoj posao(bar za sada).
Jacky
Jacky
Member
Member

Broj poruka : 77
Godina : 30
Lokacija : Banja Luka
Opomena :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA San Andreas,NFS Carbon,CoD 4,Pure
Pohvale :
Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.02.2009

http://computersplace.forumotion.net/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Za koji ste se AntiVirus opredelili? - Page 3 Empty Re: Za koji ste se AntiVirus opredelili?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu