Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

5 posters

Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od --!Virus!-- Ned 20 Jul 2008 - 10:56

hitno mi treba pomoc sa tomb raider aniversary. u 3 levelu, onaj dinosaur Ray, sta da stisnem kada mi pokazuje strelicu dole, blizo je meni, uspori igra i pise da stisnem strelicu dole .... zna neko ??
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od Mikas Čet 24 Jul 2008 - 18:12

pa ti stisni strelicu ako ti to trazi... :D

PS preso sam celu igru...
Mikas
Mikas
New Member
New Member

Broj poruka : 12
Godina : 114
Lokacija : Ispred Monitora
Drzava: : 0
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://evilgamers.ucoz.com/

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od --!Virus!-- Sre 6 Avg 2008 - 11:49

probao sam i to al ne radi, pojede me dinosaur uvek . hehe
--!Virus!--
--!Virus!--
Global Admin
Global Admin

Broj poruka : 943
Godina : 30
Lokacija : uvek pored kompa
Drzava: : 5
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

http://bestgames.omgforum.net

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od Pavel Sre 15 Okt 2008 - 22:09

Pristisni slovo A!!! Ako to ne radi,onda je ovo beznadezan slucaj. Ili ti je pokvarena tastatura.


Poslednji put izmenio Pavel dana Sub 18 Okt 2008 - 9:10, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Pavel
New Member
New Member

Broj poruka : 6
Godina : 28
Lokacija : Glozan
Drzava: : 0
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Omiljena igra : Stronghold i sve strategije!!!
Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.09.2008

http://www.hallsys.net

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od dragon794 Sre 15 Okt 2008 - 22:10

Samo probaj biti brzi kada pritisces . Ja tih problem nisam imao kako sam je presao na PS2 ...
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od RiSk Čet 16 Okt 2008 - 0:29

ja sam imao tih problema ali se dinosaurus zbagovao, kao zaglavio se i onda sam ga lako ubio :D
RiSk
RiSk
Moderator
Moderator

Broj poruka : 586
Godina : 36
Lokacija : Srbija, Novi Beograd *Blokovi*
Drzava: : 0
Opomena :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Pohvale :
Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv. Empty Re: Hitno mi treba pomoc sa Tomb Raider Aniv.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu