Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ninja Gaiden : Dragon Sword

2 posters

Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od dragon794 Ned 12 Okt 2008 - 20:44

Ninja Gaiden : Dragon Sword Ninja-gaiden-dragon-sword-small1
Sigurno su mnogi od vas culi za poznati serijal igrica pod nazivom Ninja Gaiden . U ovom serijalu se radi o mladom nindzi Ryu-u koji se bori protiv demonskih sila da bi zastitio svoje selo. Jedna od ovih igrica je izasla i za DS . To je jedna igrica koja crpi sve mogucnosti iz Ds-a . Grafika izgleda jako dobro za ovu igru sa obzirom na to da je ovo ipak samo DS.Ninja Gaiden : Dragon Sword Ninja-gaiden-dragon-sword-20070813041002725-000Ninja Gaiden : Dragon Sword Ninja-gaiden-dragon-sword-20070813041002178
Pored lijepe grafike i zvuka koji je vise nego kvalitetan i jos pojacava akciju u igri . Kontrole su jako zabavne i koriste ono po cemu je DS najpoznatiji : Stylus ( a za one koji ne znaju to je ona olovcica koja se koristi sa touch screen-om ). Ustvari se igra igra samo sa stylusom osim toga sto se blok moze postaviti sa bilo kojim dugmetom ( osim select i start :) ) Jos jedna od stvari koja mi se svidjela jeste duboka prica i medusekvence koje predsatvljaju nekada vide-e a nekada i sekvence u manga stylu kao npr. ova Ninja Gaiden : Dragon Sword Ninja_gaiden_dragon_sword. Igra je jako zabavna sto sam vec rekao . Kao glavno oruzije u igri se koristi mac ali su jos na raspolaganju surikeni ili strijele i specijalni 'ninpou' sposobnosti . Igra nudi nekliko nivoa tezine . Ima mnogo bossova koji izgledaju impresivno ali vecina od njih nisu bas tako ajki kako izgledaju . Ninja Gaiden : Dragon Sword Ninja-gaiden-dragon-sword-20080229035229485_640wNinja Gaiden : Dragon Sword 938848_20080314_embed002
Ubjedljivo su najjaca dva zadnja boss-a pogotovo zadnji koji ima posebni napad kada mu skinete sav health glumi da je mrtav a kada se priblizite i ne uspijete da izmaknete ( jako je brz i nema puno ljudi koji su iz prve borbe s njim uspjeli da izmaknu ) uhvati vas i izvede taj napad koji vas ubije koliko god health-a da imate . Ovu igru preporucujem svima koji su planirali da je uzmu !

P.S. Nadam se da vam se svidio kratki review igre !
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Re: Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od =Omar500= Ned 12 Okt 2008 - 20:47

sta ba kratki review svaka cast,nisi kopirao s nekog sajta nego sam napisao,ima vise nego dovoljno,grafika me je pozitivno iznenadila mislio sam da je mnogo slabija na NDS-u,da te pitam koliko je teska igra jer konzolna verzija igre ninja gaiden 2 je preteska
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Re: Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od dragon794 Ned 12 Okt 2008 - 20:59

omar ::sta ba kratki review svaka cast,nisi kopirao s nekog sajta nego sam napisao,ima vise nego dovoljno,grafika me je pozitivno iznenadila mislio sam da je mnogo slabija na NDS-u,da te pitam koliko je teska igra jer konzolna verzija igre ninja gaiden 2 je preteska

Znaci svidio ti se review ? Potrudio sam se . Mislio sam da ako ovaj dobro prode napisacu ih jos ! Igrica drzi odredeni nivo tezine ali je ustvari stos samo u vjezbi . Meni nije bioneki problem preci na najtezem jer samse jako uvjezbao . Zna biti teska u odredenim situacijama ( npr . kada hodas kroz jedan dio gdje ima mnogo malih protivnika nalik nekim bjelim bubama ti kako hodas oni te napadaju a pravo su mocne i ima ih u jatima . to mu mi najmryi protivnici ! ) a i protivnici te cesto znaju uhvatiti u necemu tipa team kombo ( udari te jedan, pa drugi, pa treci ... i jos kad dode protivnik koji ima napade na daljinu kao sto so strijelci onda ti e lose pise ....)
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Re: Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od =Omar500= Ned 12 Okt 2008 - 21:01

samo još jedno pitanje-ima li akrobatskih poteza kao u Prince of Persia?
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Re: Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od dragon794 Ned 12 Okt 2008 - 21:15

omar ::samo još jedno pitanje-ima li akrobatskih poteza kao u Prince of Persia?

Ima ih nekoliko . Najcesce su to kombo napadi ali ima i jedan ili dva van borbe ( naprimjer u djelovima koji su visoki gdje se treba popeti moze se skakati od jednog do drugog zida koji su blizu i tako stici na vrh )
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Ninja Gaiden : Dragon Sword Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Ninja Gaiden : Dragon Sword Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ninja Gaiden : Dragon Sword Empty Re: Ninja Gaiden : Dragon Sword

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu