Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pure za PC

+9
Sanker
=Dzoni=
cwelex
Nero
GrodSki
-Di-
RiSk
--!Virus!--
=Omar500=
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od Don Rade Uto 3 Feb 2009 - 8:40

Skido sam ovu igru 2 dana sa rapida.... Sad je inst i probao.... I mogu reci da sam bezveze bacio ta dva dana koja sam mogao potrositi na skidanje Mirrors Edge-a.... Igra me je totalno razocarala... Ili sam ja imao prevelika ocekivanja za nju.... Nekako mi se uopste ne svidja.... Grafika moze da prodje ali kada uporedim one na screenovima.... Vidim da je to samo sminka (na skrinovima ofc)... Musika je dobra, ali mi se zato gameplay ne svidja.... Jeste da su trikovi super ali je meni sistem upravljanja tezak.... I stalno mi se desava neki bug na prvoj stazi da mi stalno pritiska ono lean backward kada stisnem gas.... i onda moram da drzim stisnuto lean forward dok vozim... a sa ta dva dugmeta pritisnuta nemoguce je da drzim i CTRL i da izvodim jedan u trikova na odredjenu stranu.... S toga sam odustao od igre... Kako sam je inst. istog momenta sam je i obrisao.... Vrlo lose po meni.... 5/10
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od justyce4ever Uto 3 Feb 2009 - 10:25

Don Rade ::Skido sam ovu igru 2 dana sa rapida.... Sad je inst i probao.... I mogu reci da sam bezveze bacio ta dva dana koja sam mogao potrositi na skidanje Mirrors Edge-a.... Igra me je totalno razocarala... Ili sam ja imao prevelika ocekivanja za nju.... Nekako mi se uopste ne svidja.... Grafika moze da prodje ali kada uporedim one na screenovima.... Vidim da je to samo sminka (na skrinovima ofc)... Musika je dobra, ali mi se zato gameplay ne svidja.... Jeste da su trikovi super ali je meni sistem upravljanja tezak.... I stalno mi se desava neki bug na prvoj stazi da mi stalno pritiska ono lean backward kada stisnem gas.... i onda moram da drzim stisnuto lean forward dok vozim... a sa ta dva dugmeta pritisnuta nemoguce je da drzim i CTRL i da izvodim jedan u trikova na odredjenu stranu.... S toga sam odustao od igre... Kako sam je inst. istog momenta sam je i obrisao.... Vrlo lose po meni.... 5/10
Konačno da se neko slaže sa mnom, i meni je igra bezze, uopšte mi se ne svidja čitava koncepcija, trikovi su solidno ali je sve moralo jako bolje.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Pure za PC - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od Don Rade Uto 3 Feb 2009 - 11:40

justyce4ever ::
Konačno da se neko slaže sa mnom, i meni je igra bezze, uopšte mi se ne svidja čitava koncepcija, trikovi su solidno ali je sve moralo jako bolje.

Pa sta mislis zasto?!?!!? Zato sto je Diznijeva igra.... Da je od neke jace kompanije bila bi bolja....!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od justyce4ever Uto 3 Feb 2009 - 18:52

Don Rade ::
justyce4ever ::
Konačno da se neko slaže sa mnom, i meni je igra bezze, uopšte mi se ne svidja čitava koncepcija, trikovi su solidno ali je sve moralo jako bolje.

Pa sta mislis zasto?!?!!? Zato sto je Diznijeva igra.... Da je od neke jace kompanije bila bi bolja....!!!
Ne ser da je od diznija! valjanje valjanje valjanje

HAHA, dobro što nisu Mikija Mausa stavili kao vozača... pljas
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Pure za PC - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od C H U C K Uto 3 Feb 2009 - 19:29

Dobra igrica, ali meni je brzo dosadila.
C H U C K
C H U C K
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 286
Godina : 28
Lokacija : Podgorica
Drzava: : 0
Opomena :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Far Cry 2
Pohvale :
Pure za PC - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pure za PC - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=CHUCK=
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pure za PC - Page 2 Empty Re: Pure za PC

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu