Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolja trkaća igra

+18
kiboz
dragon794
AntraX
Titan™
Black Archangel
justyce4ever
zdravkelja
Mafia_boss
Nero
RiSk
cwelex
GrodSki
DrIggy
--!Virus!--
Nazzgull
Don Rade
-Di-
=Omar500=
22 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

najbolja trkaća igra

Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap28%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 28% 
[ 11 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap5%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap3%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap18%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap8%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap3%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap0%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap31%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 31% 
[ 12 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap0%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap0%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap0%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_lcap4%Najbolja trkaća igra - Page 2 I_vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Ukupno Glasova : 39
 
 
Zatvoreno sondiranje

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od =Omar500= Pet 28 Nov 2008 - 15:44

milenkoelez-- ASUS ::moje misljenje je da se grid i gt5 ne mogu porediti jer jedno vise pripada arkadi a drugo simulaciji
Pa da to i hocu da kazem,jedino sto GRID ima neke elemente simulacije.Zar ne vidite da je danas sve vise spojeva igara,kao npr. FPS/TPS,RPG/RTS pa i Trkacke/FPS(pyroblazer)
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od The Witcher Pet 9 Jan 2009 - 3:12

Neka bude FlatOut !!!
The Witcher
The Witcher
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 872
Godina : 29
Lokacija : Krusevac , SRBIJA
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Na PCu PES 2009 , Assassins Creed . . . A na konzolama Crash Bandicot :)
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : Ma de bre
Datum upisa : 09.12.2008

http://www.WitcherJeCar.rs

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od dragon794 Pet 9 Jan 2009 - 14:06

Samo jednu stvar da kazem . Ne kontam sta vam sada smeta GRID . Ma ja sada je odjednom nerealna , yeah right . Znam sta je . Samo se ljutite sto su ne znate iugrate pa ste bili unisteni na prvoj okuci !!! A i GT5 vala nije toliko realan . Koji je fazon trkatise protiv protivnika koji uvijek idu istom odredenom linijom i nikad ne pokusavaju pravo neko prestizanje i ne rizikuju. To je nerealnost AI-a protivnika !!!! nemojte me shvatiti pogresno ne kazem ja da je GT5 losa igra ( daleko je od toga :D ) ali nijue ni ona toliko realna koliko svi vi kazete .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od F@POW@C Pon 12 Jan 2009 - 11:41

normalno da nije ,u tome se slazem sa tobom,nijedna igrica nije potpuno realna ali gt5 se najwise priblizila realnosti zato je tako popularna loooolcina
F@POW@C
F@POW@C
Banned
Banned

Broj poruka : 300
Godina : 28
Lokacija : Niksic
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : kaunteri,left4dead
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : [V.P.E.T]-F@POW@C
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od =Dzoni= Pon 12 Jan 2009 - 12:13

gt5 jeste najrealnija...znam kad sam igrao u delta city-ju...imas sve sportsko sediste...volan pedalice...sve to...i kad igras,na tebe deluju prave sile.....nije lako da skrenes pri 200 km/h...boris se sa volanom...a u gridu imam osecaj da bih mogao jednim prstom da vrtim volan...
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Najbolja trkaća igra - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od F@POW@C Pon 12 Jan 2009 - 12:43

dobro,ali kad bi smo uperdjiwali grid i gt5 po trci ja misim da bi milion posto grid bio bolji :koshecha:
F@POW@C
F@POW@C
Banned
Banned

Broj poruka : 300
Godina : 28
Lokacija : Niksic
Opomena :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : kaunteri,left4dead
Pohvale :
Najbolja trkaća igra - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Najbolja trkaća igra - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : [V.P.E.T]-F@POW@C
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najbolja trkaća igra - Page 2 Empty Re: Najbolja trkaća igra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu