Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PC VS Konzole

+14
=Dzoni=
kiboz
milenkoelez-- ASUS
Aleksandar
=Gamer from Sarajevo=
-Di-
Nero
Sanker
cwelex
=Omar500=
--!Virus!--
Nazzgull
Red Archangel
The Scorpion
18 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Pet 26 Dec 2008 - 0:17

Ja neznam sto se vi svadjate kad svi znamo da je PC bolji!
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 26
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od -Di- Pet 26 Dec 2008 - 0:21

ajde kibi ne lupetaj
samo cu ti reci ovo:
idem da bi vise voleo da imam samo ps3 nego samo komp!
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od justyce4ever Pet 26 Dec 2008 - 20:30


I jos jednom, kao sto je Omar rekao, ajd dodji na forum sa ps-a. ne
mozes? Ajd probaj da otkucas nestop na PS-u i da to onda odstampas ili
posaljes nekome. Ne mozes? PC rules!
za tvoju informaciju sve to možeš i za PS3. Svidjalo se to tebi ili ne. Samo mnogima to ne treba ali nekima (kao meni) može biti korisno pa ću ja lepo instalirati OS i eto meni kompa.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : PC VS Konzole - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od Syma Sub 27 Dec 2008 - 0:34

knzole rules pricajte vi sta hocete ali ni jedna igrica za PC nije ima la grafiku kao na ps3 i nece imati
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od kiboz Sub 27 Dec 2008 - 0:42

Sta pricas baljezgarije??
Pa, Fallout 3 ima bolju grafiku na PC-u nego na PS3!
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 27
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : PC VS Konzole - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od Aleksandar Sub 27 Dec 2008 - 0:56

Syma ::knzole rules pricajte vi sta hocete ali ni jedna igrica za PC nije ima la grafiku kao na ps3 i nece imati

Brothers in arms: Hell's Highway ima bolju grafiku na PC-u nego na konzolama. Klanjanje liz prst gore
Aleksandar
Aleksandar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 787
Godina : 31
Lokacija : Banja Luka
Drzava: : 3
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Splinter cell, Call of duty
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.09.2008

http://www.arsenal-bih.com

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od kiboz Sub 27 Dec 2008 - 2:08

eto!
I mogu da se kladim da ima jos takvih igara!
PC rules i konzole ga nikad, ama bas nikad nece nadmasiti!!
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 27
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : PC VS Konzole - Page 3 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od Syma Sub 27 Dec 2008 - 3:15

konzole rules pa takve igre i nisu napravljene za ps3 mislim jesu ali im je glavna namena bila za PC !konzole prodrazumevaju su generalno napravljene Sportske trkacke i simulacije i poneki shooter kao sto je MGS tim se ps3 ponosi i KILLZONE 2 i resistance i mnogo jos
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od =Gamer from Sarajevo= Sub 27 Dec 2008 - 12:30

Pa GTA IV koliko znam ima bolju grafiku na PC-u,ali to sto ga niko ne moze pokrenuti na high...
=Gamer from Sarajevo=
=Gamer from Sarajevo=
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1397
Godina : 26
Lokacija : de_rats :)
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty,,CS:1.6,Battlefield 2,Pure
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Antibiotik=
Datum upisa : 05.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od =Omar500= Sub 27 Dec 2008 - 12:58

Di ::
omar ::
kiboz ::Da dodam jos jednu stvar: KO tebi brani da prikljucis komp na LCD TV i igras igre ne njemu??
E da na to sam zaboravio,priključivanje kompa na LCD.Aj Di šta ćeš sad?Uzmeš džojstik i imaš pravu konzolu,zavališ se u fotelju,pa eto uzmeš i taj tvoj famozni SIXAXIS.Di nema te nešto u ovoj temi :) Aj da vidim ima li ko da nešto sad kaže protiv starog dobrog PC-a :)

nije me bilo uopste bio sam u skoli
ajde sad da gledamo sve:
ti kupis igru na 2134567890 dvd-a,a meni sve strpaju na jedan blu-ray


A sad ovo

omar ::
Di ::evo:
1.Na ps3 mi ne treba tastatura niti mis,sixaxis je veruj mi sto puta zaksi za koriscenje nego mis,a moze i da se kuca!!! Razz kliknes na polje de oces da kucas i onda ti se pojavi tabela i tu biras slova
2.spominjes exkluzive,ovo,ono i to je dobra igra,i to je dobra igra
3.kad na pc budete mogli da se uvalite u krevet i picite GTA IV i vozite motor tako sto naginjete dzojstik,javite mi se
4.jedini nedostatak sto nema splitscreen,samo toliko,pa na ps3 cak i resistance moze splitscreen (za koj si reko da nije neka pucacina)
5.ono sto si reko za cenu i nove komponente za PC,pa to menjas najmanje jednom u sest meseci,a ovo sto si nabrojao za ps3,to kupis i ceo dan igras,uvece gledas seranove (na ogromnom tv-u) dodje ti drustvo opicite neki film,svi se zavalite u krevet,a ne da buljite u neki mali monitor ko na PC-u
6.kad ti budes igrao igrice na blu-ray disku javi mi se
gamer gamer gamer gamer gamer gamer
Hvala!

I jedan veliki pozz za omara
Nemozes meni Di kontrirati,ide zestoka kontra poslije koje ostaješ bez texta
1.Dok napišeš nešto pomoću džojstika prođu dva sata,a i Sony je nezaštićen za viruse koliko ja znam
2.Samo su LBP i MGS 4 dobre igre.Za PC extremne ekskluzive su:CoH,Supreme Commander,Total War,WoW,Diablo,Starcraft,STALKER i još par njih .Di bate PC je bolji tebra
3.Pod jedan mogu priključiti SIXAXIS na PC ali ne pada mi na pamet da igram s tim s*anjem.Radije ću kupiti Dualshock.Ionako samo GTA IV podržava SIXAXIS i još jedna ekskluziva.
4.J*bote Di ti po dvije-tri igre ocijenjujes konzolu.Ne s*ri i priznaj da pored sportskih igara(koje se mogu i na PC-u igrati u dvoje) nema mnogo igara za split screen,na PSoneu i PS2 je bilo petoduplo više igara.Di ne možeš mene z*jebat.PC i za GTA IV ima MP podrsku za 32 igrača.Hahaha šta ćeš sad
5.Trenutno su popularni monitori od 24 inča koji su mnogo jeftiniji od LCD TV-a.Ionako LCD ne dolazi sa PS3-om tako ti opet kažem da ne k*njas i priznaš koja je konzola bolja.Ja mislim da rijetko ko na forumu ima HD TV s 1080p
6.Blu Ray disk samo povećava cijenu igara.Igre za Xbox 360 su mnogoo jeftinije.Ionako kupujem pirate ili skidam s neta tako da me boli g*zica
ZAKLJUČAK:PC JE BOLJA PLATFORMA ZA IGRE OD PS3-A BEZ OBZIRA NA TO ŠTO VI NEŠTO IZMIŠLJATE I VADITE SE NA BEZIZLANE STVARI(ČUJ NA BLU RAY SE VADIŠ)
SMRT KONZOLAMA SLOBODA NARODU!!!!!!!!
lol! :ok1:

1.mogu da prikljucim tastaturu!
2.u jbt starcraft i jos mnogo njih,au omare kuda plovi ovaj brod,pa ps3 samo MGS4,Mirror's edge (nije exkluziva ali je izaso pola godine ranije),kao i GTA IV,LBP....
3.pa dobro,ti da bi prikljucio sixaxis moras da skidas neki program i da instaliras itd (javi mi se kad prikljucis)
4.dal je samo 2,3 igre
5.dobro,ti prikljuci komp na LCD
6.ti kupis igru na 2134567890 dvd-a,a meni sve strpaju na jedan blu-ray

ZAKLJUCAK:najbolje je imati,ps3 i hd tv,a uz to jos i neki prosecan laptop kao sto ja imam!

i ja imam i ps3 i 2 kompa i valjda iz licnog iskustva znam sta je bolje!
1.Ne možeš svaku tastaturu priključiti
2.Ne prosipaj se Di,GTA IV i Mirrors Edge će izaći/su izašli za PC.Šta je Di spomeneš jednu ekskluzivu i zašutiš nema ih više
3.Justyce je priključio SIXAXIS i zezao sestru dok je ona na kompu zato
4.Jeste samo su 2-3 igre.Ionako ti imaš 7 igara,hehe šta ćeš sad.Svejedno ti je ako ih ima i više kad nemožeš kupiti toliko igara
5.Nema problema priključiću
6.Ja platim ta 3-4 DVD-a najviše 5 eura a ti jedan Blu Ray 60-70 eura  
hehe Di nemožeš mi ništa,PC je bolji od PS3-aGrafički je jači(kad na PC-u namjestiš na low to je ko na kozolama grafika u većini igara)Ima više mogućnostiPC JE BOLJI 


Poslednji izmenio kiboz dana Sub 27 Dec 2008 - 13:28, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : malo editovao, da bude citkije...)
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od Don Rade Sub 27 Dec 2008 - 16:29

Da se sda malo vratim na topic....

Da li je bolji PC ili konzole mocicu da kazem tek kad nabavim oba...... Po meni u pogledu daminga bi trebala konzola biti bolja a u pogeldu svega ostalog PC...... AL jos cu videti...!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
PC VS Konzole - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100PC VS Konzole - Page 3 Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

PC VS Konzole - Page 3 Empty Re: PC VS Konzole

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu