Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

+2
=Omar500=
salesh
6 posters

Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od salesh Ned 1 Feb 2009 - 15:53

Priroda kreacije : [sig]
Velièina kreacije : (u pixelima) : [nemam pojma]
Boja pozadine : [slobodan izbor]
Link slike(a) : Nema
Text da se ubaci : [Exe ]
Link fonta za kreaciju : [slobodan izbor]
Boja fonta : [slobodan izbor]
Dodatni komentar : [Nemam dodatan komentar]
Hvala unapred! electro
salesh
salesh
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 157
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : Cs, PES
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od =Omar500= Ned 1 Feb 2009 - 16:14

Biće od mene danas
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue13 / 10013 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od justyce4ever Ned 1 Feb 2009 - 18:14

Siže danas, ali najverovatnije sutra od mene.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue19 / 10019 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od =Dzoni= Ned 1 Feb 2009 - 19:37

Ni ja ne mogu danas,angazovan sam oko druge runde na forumotionu.

Verovatno cu moci sutra popodne kad se vratim iz skole.
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od =Sjenka_RS= Ned 1 Feb 2009 - 20:37

U stilu avatara:

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Untitled-1
=Sjenka_RS=
=Sjenka_RS=
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 190
Lokacija : RS
Drzava: : 0
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty 4,GTA IV
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue7 / 1007 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Sjenka_RS=
Extra rank: : E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Gs_gfx_team301
Datum upisa : 12.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od salesh Uto 3 Feb 2009 - 12:30

oceli jos neko praviti il da  uzimam od sjeke ovaj ekstra rad?
salesh
salesh
Adv. Member
Adv. Member

Broj poruka : 157
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : Cs, PES
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od -Di- Uto 3 Feb 2009 - 15:29

ajde bre uzmi sjenkin rad da ti se uklopi sa avatarom
lock
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig? Empty Re: E sad znam da trazim mnogo al ako neko moze:)da mi uradi sig?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu