Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pola godine foruma!!!

+19
salesh
Vassa
RiSk
Syma
Aleksandar
kiboz
dragon794
Mafia_boss
Sanker
The Witcher
Titan™
GrodSki
Black Archangel
-Di-
=Gamer from Sarajevo=
=Omar500=
C H U C K
justyce4ever
=Dzoni=
23 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ocenite rad naseg foruma u proteklih 6 meseci!

Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap28%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 28% 
[ 7 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap16%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 16% 
[ 4 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap32%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 32% 
[ 8 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap8%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap4%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap8%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap4%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap0%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap0%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_lcap0%Pola godine foruma!!! - Page 2 I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno Glasova : 25
 
 
Zatvoreno sondiranje

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od Mafia_boss Pet 16 Jan 2009 - 19:10

Pa, dobro...lol
Mafia_boss
Mafia_boss
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 467
Godina : 27
Lokacija : zrenjanin
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Call of Duty:World at War
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : .::AcKe_Zr::.
Datum upisa : 11.09.2008

http://gamersfusion.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od dragon794 Pet 16 Jan 2009 - 20:23

Ide ocjena 10 . Ne postojimo toliko dugo ( ako realno gledamo ) ,a stvarno smo odlicni .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od kiboz Pet 16 Jan 2009 - 20:59

I ja dajem ocenu 10, ali se ona tek treba opravdati...
Secam se kako je bilo gotivno ono sa jabukicama i sve to, a meni se nije svidjalo...
GS je ranije imao dusu, svi clanovi su imali zelju da dodju i bilo je super!
Sada je forum high tec, imamo svoj server, clan, sajt i sve to, ali je pomalo izgubio dusu... :| Nznm vise ni ja, u poslednje vreme nista nismo zajednocki radili, otisli su NAJBITNIJI clanovi foruma(bez uvrede za ostale)... Nazz je bio super, stalno nas je iznenadjivao nekim promenama, poboljsanjima... Kyle je takodje bio super, uvek je bio za pricu i sve to, za zaebanciju, bas kao i Grodja... Miro je jedan od osnivaca sajta mnogo je ulozio u forum.. a onda.. otisao... Iggy je bio taj koji je zapravo stvarao atmosferu na forumu... ratnu, istina, ali je opet postjala atmosfera... Player(Assus kad je jos forum imao neku dusu) se STALNO svadjao sa Iggy-jem... Svako je imao neku svoju ulogu!
Sadasu na forumu svi isti.. Pa pogledajte.. Forum je postao smoren... Trebaju nam nazad Miro, Kyle, Grodja i svi ostali.. Naravno tu su potrebni i novi clanovi koji ce se potruditi oko foruma... Zatim je tu Justice za kojeg(bez uvrede) smatram da je delom kriv za raspad foruma(jos jednom: bez uvrede, nisi bas ti licno kriv...) On je, kad je dosao na forum, posle nekog kraceg vremena postao mod.. To je bilo OK... Ali je posle toga postao admin i to je unistilo Iggy-ja i Grodju i zato su otisli sa foruma... Sad
Ovo je neko moje misljenje... MOlio bih da se niko ne uvredi... Sebe nisam spominjao jer mislim da o meni treba neko drugi da komentarise...
:|:|:|
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 27
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od Aleksandar Pet 16 Jan 2009 - 21:34

Treba nam se Mikas vratiti!! lol! Btw. kakav je on bio?
Aleksandar
Aleksandar
Moderator
Moderator

Broj poruka : 787
Godina : 31
Lokacija : Banja Luka
Drzava: : 3
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Splinter cell, Call of duty
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.09.2008

http://www.arsenal-bih.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od GrodSki Pet 16 Jan 2009 - 21:40

Aleksandar ::Treba nam se Mikas vratiti!! lol! Btw. kakav je on bio?
lol nije Mikas, Mikas je jednini koji je zavazda banovan, Virus je Miro
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od justyce4ever Pet 16 Jan 2009 - 21:46

kiboz ::I ja dajem ocenu 10, ali se ona tek treba opravdati...
Secam se kako je bilo gotivno ono sa jabukicama i sve to, a meni se nije svidjalo...
GS je ranije imao dusu, svi clanovi su imali zelju da dodju i bilo je super!
Sada je forum high tec, imamo svoj server, clan, sajt i sve to, ali je pomalo izgubio dusu... :| Nznm vise ni ja, u poslednje vreme nista nismo zajednocki radili, otisli su NAJBITNIJI clanovi foruma(bez uvrede za ostale)... Nazz je bio super, stalno nas je iznenadjivao nekim promenama, poboljsanjima... Kyle je takodje bio super, uvek je bio za pricu i sve to, za zaebanciju, bas kao i Grodja... Miro je jedan od osnivaca sajta mnogo je ulozio u forum.. a onda.. otisao... Iggy je bio taj koji je zapravo stvarao atmosferu na forumu... ratnu, istina, ali je opet postjala atmosfera... Player(Assus kad je jos forum imao neku dusu) se STALNO svadjao sa Iggy-jem... Svako je imao neku svoju ulogu!
Sadasu na forumu svi isti.. Pa pogledajte.. Forum je postao smoren... Trebaju nam nazad Miro, Kyle, Grodja i svi ostali.. Naravno tu su potrebni i novi clanovi koji ce se potruditi oko foruma... Zatim je tu Justice za kojeg(bez uvrede) smatram da je delom kriv za raspad foruma(jos jednom: bez uvrede, nisi bas ti licno kriv...) On je, kad je dosao na forum, posle nekog kraceg vremena postao mod.. To je bilo OK... Ali je posle toga postao admin i to je unistilo Iggy-ja i Grodju i zato su otisli sa foruma... Sad
Ovo je neko moje misljenje... MOlio bih da se niko ne uvredi... Sebe nisam spominjao jer mislim da o meni treba neko drugi da komentarise...
:|:|:|

Moram priznati da mi je jako žao zbog svega što se dogodilo (donekle sebe krivim) vezano Iggy-ja i Grodju, eto Iggy me je ttotalno pogrešno razumeo, shvatio, pokušao sam ali avaj. Meni je jako bilo žao zbog svega jer mi je zaista bio jedan od najjačih likova. Al eto, Nazz ima stalno problema sa kompom, a dok ih nije imao posvetio se SF forumu, za Virusa ne znam gde je...eto i sams e trudim da sredjujem forum (samo da kažem, novi batoni su u pripremi) i ne mogu da kažem kolko mi je krivo zbog svega. Ali ovaj šta mogu...ja sam samo lik koji je hteo najbolje. Žao mi je Crying or Very sad
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Dzoni= Pet 16 Jan 2009 - 21:54

Bice sve super! Miro mozda i misli da vise nije dobrodosao,jer smo pricali kako treba da mu se skine pozicija...ja sam mu pre par dana rekao preko msn-a da je on i dalje admin,da ce uvek biti i da je uvek dobrodosao.Nadam se da ce se vratiti. Evo sad sam ga i podsetio da je pola godine foruma,izgleda da nije video,ali nadam se da ce kad vidi doci na forum! :D

Morate da shvatite da je mnogo teze,sto ne znaci da je nemoguce,da bude ona drugarska atmosfera sada kada ima ovako puno clanova...ranije kad nas je bilo 20-ak,svi smo se poznavali i to. A ovako,ne uspes sa svakim clanom lepo da se upoznas i druzis.

Dajem 8!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Omar500= Pet 16 Jan 2009 - 23:45

Sjecam se Red Archangela i njegovih postova kao npr. ok ili kk ili je samo koristio smajli Lol.Bio je žešći spamer al je bilo cool nekako.Tu je i Black Archangel nije ni on loš.Zaboravili ste svi Stefcky-a,on je meni extra lik.Tu je Grodski i Iggy,naši stari dobri crnogorci.Pa tu je i Mikas koji je napravio totalni haos al je bilo zabavno.Žao mi je što je i Nero otišao al tu je bilo mnogo nesuglasica i njegove ljutnje što sam mijenjao glas.Nazz i Miro su mi isto veoma dragi i zbog njih mi je najviše žao što ih nema.S Kylelom sam bio u kontaktu non stop,obojica smo igrali GRID :) .Nedostaju mi stara vremena i nadam se da ćemo uspjeti vratiti bar pola starih članova.Naravno i novi su svi extra sad da vas ne nabrajam.Drago mi je da sam uspio da dovedem na forum svoje dobre drugove Cobru i Dragona i što su ostali aktivni.Moj zadatak je da vratim stare članove na forum,a naravno da dovedem još novih članove.Vidjecete kakva cemo sila biti u julu kad bude godisnjica foruma
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Pet 16 Jan 2009 - 23:57

U ponoc cu da saberem glasove i podelim da izracunamo prosecnu ocenu.
Mislim da ce biti nekih 7.8
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od kiboz Sub 17 Jan 2009 - 3:06

Daaaa, zaboravio sam na Stefky-ja!! On je bio super clan, secam se da mi je kao nesto bio visok kad sam dosao na forum, jer je bio mod... :D
Da dodam jos koju rec:
@ Justice: Nemoj toliko sebe kriviti, nisi ti licno kriv... Ja mnogo vise krivim Di-ai Dzoni-a sto su te stavili za admina(jos jednom: bez uvrede ikome!!), nego tebe sto si postao admin...
Ja sam bio jedno vreme totalno razocaran forumom. Jedan od najstarijih clanova foruma sam(secam se i jabukica :)), a onomad, kad je bilo glasanje za modove nisam bio izabran... To me je jako razocaralo... ALI nisam izguio nadu nego sam nastavio da budem aktivan i sve to... Postao sam mod..
To sto su otisli sa foruma kada nisu postali modovi je Neru i Kyle-u bila ogromna greska... :| za ostale nznm bas zasto su otisli(za neke znam...)
Nego, hajde da sad ponovo radimo nesto stvarno zanimljivo.. Zanimljiv je kanter i sve to, ali nije to to.. to je obicna igrica... Da li bih mogao zamoliti da se na par dana vrati stari skin i logo(jabukice)? MIslim da bi mnogo clanova volelo tako nesto... :)
Zavrsna rec: KOntam da na ovom forumu atmosfera pada i da cemo, ako ovako nastavimo, postati kao SF ili PCigre(totalno bez duse... Sad )...
PS. Di, sad je proslo 1, ali nema veze, evo glasova:
(4*10+2*9+5*8+2*7+2*5)/ 15=(40+18+40+14+10)/15=122/15=8.13
Dosta vise nego sto si ocekivao... :)
kiboz
kiboz
Moderator
Moderator

Broj poruka : 924
Godina : 27
Lokacija : Sirmijum
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : TES 3: Morrowind
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Kiboz=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 26.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od Syma Sub 17 Jan 2009 - 4:21

forum nije najbolji zato sto niko ne odgovara na moje poruke u podforumu POMOC pogledajte sta tamo ima i odgovorite zanimame sad najviise kako da prebacim klip sa PC-a na ps3....
Syma
Syma
Banned
Banned

Broj poruka : 648
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : CSS brate kad igram lepo nema mi ravnog
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 11:34

Odlino,srednja ocena bi mozda bila oko 8.5 da nas grodja nije tako slabo ocenio
Ali realno on bi trebao vise da nam da,zato sto je bio i mod i ceo dan sa nama na skype i stvarno mislim da smo od njega vise zasluzili.
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Dzoni= Sub 17 Jan 2009 - 11:37

aj ne lupaj di...svako ocenjuje kako oce....

Kibi da ja i Di nismo postavili ove admine,ne bi smo ni uspeli,mozda bismo odma propali.I oni su mnogo ucinili za forum,Di ionako nista ne radi po ceo dan,sta bih ja sam.

On se ponasa kao obican clan,malo forum,malo CS.
A ja po ceo dan vatam saveze,namestam sajt,ponekad pravim nesto,kao ovaj sig za GSSF-ovce...pa se ja cimam oko servera,zovem Igija,idem uplacujem...cccc
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 11:42

ajde bre
pa jel si ti meni reko npr idi uplati za sajt
pitaj zerofa (ustvari jednom si reko i ja sam pitao)
jel si mi mozda reko napravi potpise
NE!
i zato imas pravo da cutis
i da nije mojih i omarovih postova daleko bi ti dogurao
i to za dzacu je djoni u pravu,pogledajte koliko smo ga aktivirali pozicijom administratora
i da vam kazem dzaca pravi nove batno u paint.netu
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Dzoni= Sub 17 Jan 2009 - 11:53

vidi ga glupak!

I sta bi mi znacilo da sam ti rekao da ides da uplatis sajt,kad tebe mrzi da odes po koka kolu?

Za potpise treba sam da se setis,ne treba niko da ti govori.Ne mozes ti da cekas da se neko drugi seti,da je tako,onda nikad ne bismo nesto dobili prvi,nego uvek,kad neko drugi nesto uradi,pa ti neko kaze...

Tvoji postovi su ionako pretezno glupi i ne zasluzuju poredjenje sa omarovim koji su na mnogo visem nivou.

I nisam ja rekao,da nismo postavili Dzacu,on ne bi bio aktivan,po tome bih svima trebao da dam admina,da budu aktivni.

I juce ili ne znam kad,ja ovde umirem,idem trazim pomoc oko sajta,radim.
A sta radi Di? Gleda neke krembile kako na youtube-u glume kanter...mislim se,oprosti mu boze sto je kr*lac!!!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 12:02

1. ne znam sta bi znacilo da ja odem da uplati ti si to naveo kao razlog sto si ti kao faca
2.a tebe ne mrzi da odes po koka kolu
3.za potpise se setio justyce i onda si ti tako krenuo da ga kopiras i sad si kao neko mudo i da deo je dobra ali slova su ti krsina do bola i kad bismo svi to stavili nebi se razlikovali
4.ko mi kaze da su postovi glupi,a ok tvoji postovi su puni pameti,a evo bas sam jutros procitao tvoj post i ceo je bio ovakav "HVALA DZACI"
5.ok bez ljutnje pametni
6.pa sto meni nisi reko da popravim to oko sajta sto si sam zakenj*o,pa sta ja sam ono gledao jer me interesuje i onda sam to stavio na forum
pozzic
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Dzoni= Sub 17 Jan 2009 - 12:06

-ja za potpise nisam cuo od dzace,sam sam se setio...nisu krsina,krivo ti je sto ne znas da uradis bolji
-procitaj moje postove u mgs4,pa tutorijal kako uploadovati sajt,tu sam ja morao da pravim screenove,pa da uploadujem,pa da objasnjavam..to ti ne znas,a i da znas,mrzelo bi te da to radis...
-da sam tebi rekao,ostali bismo bez sajta...kako sam ja nasao coveka koji ce za male pare da nam uradi sajt? kako nisi ti? ja cu da ti kazem,zato sto ja idem po drugim sajtovima i trazim saradnju...a ti ides malo igras cs,pa na forum,pa gledas na youtube-u neke idiote...
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 12:22

-ijao ko ne zna da uradi,pitam se ko ti je uradio ove poukrugove sa strana koji daju efekta stakla :roll:
-pa dobro za to ti svaka cast,ali i ja umem da se raspisem,eo zadnji mi je bio onaj kako da snimamo preko xfire-a
-a pitam se ko je nasao template za sajt :roll: kako sam ja naso template kako nisi ti?
-i aktiviranje servera je jedan deo posla.
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Dzoni= Sub 17 Jan 2009 - 12:26

template: template smo trazili zajedno,a stavili smo onaj koji si ti hteo jer uvek mora da bude po tvome...kad smo pravili forum,morao je tvoj mail da stoji...

server: fino ga aktiviras,ides tamo po drugim serverima,malo kod nas,pa malo kod grodje
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 12:30

template:ti si trazio po obicnm sajtovima za obicne template a ja sam onda otiso i naso za klan template i dao ti po meni 3-4 najbolja i onda smo odlucili koj cemo
to za mail to sam se zaebao,samo mi stizu bespotrebni mailovi ako ih nemam preko 2300 neprocitanih ubio me bog
server:to sam jednom otiso kod grodje na bukvalno 5 minuta i izaso kad sam ih odrao a svo ostalo vreme sam bio na nasem serveru
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od =Omar500= Sub 17 Jan 2009 - 12:48

Hahaha izvinite al moram da se smijem.Pa vi niste normalni.Živite u istoj kući a preko foruma se svađate xD legende ste žešće.Sad je Džonijev potez xD
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od -Di- Sub 17 Jan 2009 - 13:03

=Omar500= ::Hahaha izvinite al moram da se smijem.Pa vi niste normalni.Živite u istoj kući a preko foruma se svađate xD legende ste žešće.Sad je Džonijev potez xD
pa uprav si omare treba da mu drmnem samarcinu Razz
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od GrodSki Sub 17 Jan 2009 - 13:29

Di ::Odlino,srednja ocena bi mozda bila oko 8.5 da nas grodja nije tako slabo ocenio
Ali realno on bi trebao vise da nam da,zato sto je bio i mod i ceo dan sa nama na skype i stvarno mislim da smo od njega vise zasluzili.
kod mene ti je nothing personal it's just a buisness, zato ocjenjujem nash trenutni odnos, ne mislim moj i tvoj, nego lichno moj sa ovim forumom kao institucijom, a priznacete nije bash dobar, zato dao sam koliko sam dao, necu vishe da komentarishem zato shto bi se pretvorilo u nepotrebnu raspravu, koja bi se skroz udaljila od teme
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 963
Godina : 30
Lokacija : Niksic
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : PoWer_PoinT
Extra rank: : Pola godine foruma!!! - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 29.07.2008

http://www.nkteen.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od RiSk Pon 2 Feb 2009 - 20:11

8, uvek moze bolje
RiSk
RiSk
Moderator
Moderator

Broj poruka : 586
Godina : 36
Lokacija : Srbija, Novi Beograd *Blokovi*
Drzava: : 0
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od Vassa Pon 2 Feb 2009 - 23:12

Dajem forumu 8, zato sto se i dalje trudite oko foruma, uvek dodajete nesto novo. Uspeli ste da napravite solidan forum, postojite vec pola godine, na forumu se registrovalo preko 200 clanova.. Svaka cast. Da imate svoj, npr. casopis kao SF, postigli biste i veci uspeh, bez sumnje. Kada bih poredio atmosferu na forumu, kakva je bila na pocetku i sada, slozio bih se sa vecinom. Bilo je zanimljivije u pocetku [mada nije ni sada lose], ali sa mnogo vise svadja izmedju clanova. To je jedino [ako izuzmemo koliko neki clanovi spamuju, a moderatori zazmure na jedno oko..] ovde kvarilo atmosferu, a donekle je i sada pristuno.. Jedna zamerka:Najvise vam zameram sto ste vi unistili Mikasev forum.. Forum nije ni bio nesto uspesan, tako da nije bilo potrebe da ga vi unistite totalno.. Unistavanje tudjih foruma.. d1
Vassa
Vassa
Moderator
Moderator

Broj poruka : 207
Godina : 31
Lokacija : Pozarevac
Drzava: : 81
Opomena :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Pola godine foruma!!! - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pola godine foruma!!! - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

http://www.cybergames.co.nr/

Nazad na vrh Ići dole

Pola godine foruma!!! - Page 2 Empty Re: Pola godine foruma!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu