Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MoH (starije igre)

+2
-Di-
=Dzoni=
6 posters

Ići dole

MoH (starije igre) Empty MoH (starije igre)

Počalji od =Dzoni= Sub 20 Dec 2008 - 14:38

Jedan od najboljih serijala na PSone....obozavao sam te igre!

Ovaj deo mi je bio najbolji:

Medal of Honor Underground

MoH (starije igre) Mohu_cover

Soundtrack je stvarno fenomenalan...

Kada ubijete neprijatelja,on onako polako pada...nekad npr prvo padne na kolena,pa onda dole......tada su ljudi i na to obracali paznju....a ne sad GTA IV...ja ubijem coveka...on samo gekne dole.....onako budjavo i kao...idemo dalje!

Evo par screenova...

MoH (starije igre) Moh1psx_004-large
MoH (starije igre) 118749_full

Ovu sliku ste mogli da vidite dok se ucitava,ja mislim,drugi nivo....
Spojler:

Igrao sam i ovaj deo...ali nisam daleko dogurao..jer sam ga samo pozajmio od druga..nije bio moj..

MoH (starije igre) Mohbox

Nazalost nisam nasao screenove....

I u ovim igrama mi se svidjalo to sto ima splitscreen mode...znaci offline mplayer...toga nema npr u airborne-u.....mislim jeste mplayer mod (mislim na online) super...ali nekad hocu da izbusim nekog druga...a ne mozemo....
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : MoH (starije igre) Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od -Di- Sub 20 Dec 2008 - 14:43

secam se ove igrice
bila nam je to jedna od prvih igrica za psone
obozavao sam je,iako je nisam puno igrao Razz
dosta duga kampanja i za to vreme odlicna grafika,a i zvuk je bio odlicno odranjen

jednom mi igrali sa nasim stricem ('92 godiste,ne znam kako je moguce da nam je on stric) i on kad je cuo muziku reko: Kako je strasna muzika,da se use*es (igrali smo split screen)

ai secam se onih alarma i sirena kad krenu da zavijaju i onda svi nalete na tebe,stvarno se uzivis
-Di-
-Di-
Admin
Admin

Broj poruka : 2822
Godina : 28
Lokacija : Belgrade city
Drzava: : 151
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Mirror's edge
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Di=
Extra rank: : Gamer Space
Power Adnin
Datum upisa : 16.07.2008

http://placeforgamers.express-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Dzoni= Sub 20 Dec 2008 - 14:46

da....kad cujes sirene...odma razmisljas de da bezis!
xexexexexexe.....a ne sad,hladnokrvno ubijam....zalete se njih petorica na mene,ja ih samo izresetam i gotovo.......ima ova igra dosta prednosti u odnosu na danasnje FPS-ove
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : MoH (starije igre) Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Omar500= Sub 20 Dec 2008 - 14:49

U da one famozne sirene Drugog Svjetskog rata.Najbolji WW2 shooter sigurno.Veoma je dobro urađen Underground a ludo je kad Svabe voze onaj motor pa bi mene nekad zgazili xD.Misije u Parizu su super a prvu misiju pocinjes s pistoljem
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Dzoni= Sub 20 Dec 2008 - 14:53

e pa o toj misiji pricam.....i kad ubijes onog lika kod fontane...pa on padne na kolena............fenomenalna igra!
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : MoH (starije igre) Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Omar500= Sub 20 Dec 2008 - 14:58

Ma oko nje su se pravo potrudili a ne ko novi MoH em kratak em grafika nekako nabrzaka urađena em nema atmosferu ko prvi dijelovi.PSone je imao i imace najbolje igre,nijedna konzola nece biti jaca od PSonea
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od dragon794 Pon 22 Dec 2008 - 0:22

Ovo je bio pocetak konzolnih pucacina . Iako je igra primitivna i sve u to vrijeme je pokrenula revoluciju . Sjecam se da sam igra sa jaranom . Mogla se igrati u versus modu preko split screen-a
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue4 / 1004 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od Mom@ Pet 26 Dec 2008 - 16:27

omar ::Ma oko nje su se pravo potrudili a ne ko novi MoH em kratak em grafika nekako nabrzaka urađena em nema atmosferu ko prvi dijelovi.PSone je imao i imace najbolje igre,nijedna konzola nece biti jaca od PSonea
U pravu si, jedan je PSOne!Igrao sam sve MOH sem Airborne i onih na PS2, i najbolji su mi na PSOne.
Mom@
Mom@
Member
Member

Broj poruka : 76
Godina : 33
Lokacija : Bela Crkva
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Resident Evil
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : [SF] Mom@ FCRS
Datum upisa : 20.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od dragon794 Sub 27 Dec 2008 - 0:45

omar ::Ma oko nje su se pravo potrudili a ne ko novi MoH em kratak em grafika nekako nabrzaka urađena em nema atmosferu ko prvi dijelovi.PSone je imao i imace najbolje igre,nijedna konzola nece biti jaca od PSonea


Tu se i ja slazem . PSOne je bio konzola u koju se ulagalo ubjedljivo najvise truda . To je bila revolucija igara . A ne danasnje vrijeme . Sto se tice igrica ova godina je godina stagnacije u vidu razvitka . Nije bila puno drukcija od prosle nije bilo nista previse inovativno ili novo mnogo klonova i istih igricavec opar godina za redom . Ako nastavimo ovako najvjerovatnije necemo igrati nesto inovativno u sljedecih 5 godina (iako se licno nadam da se to ne desi )
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue4 / 1004 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Omar500= Sub 27 Dec 2008 - 12:46

Dragon malo si se zeznuo.Ako ti ovi naslovi kao što su Spore,Little Big Planet,World of Goo i Braid nisu inovativni onda ne znam šta je tebi inovativno+ izašao je Fallout 3 i GTA IV.EA je zakazao što se tiče MoH serijala
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od Don Rade Sub 27 Dec 2008 - 16:26

Aj doro, respect svim starim igrama i tako to.... Al ovo je stvarno uzasno.... Jeste da je izasla na pocetku gaming industrije.... Al ja stvarno ne vidim zbog cega se ljudi vracaju ovoj igri u dansnjici... (Ako se vracaju)
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od =Omar500= Sub 27 Dec 2008 - 17:13

Rade pa naša djeca će govoriti:Vidi jest ovaj Crysis s*anje,pa na mom mobitelu je bolja grafika :)
=Omar500=
=Omar500=
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 3831
Godina : 29
Lokacija : Sarajevo-Zenica
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Company of Heroes
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue13 / 10013 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Omar500=
Datum upisa : 17.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od Don Rade Sub 27 Dec 2008 - 17:26

omar ::Rade pa naša djeca će govoriti:Vidi jest ovaj Crysis s*anje,pa na mom mobitelu je bolja grafika :)

Hahaha... Pa neka i treba tako....!!! :) :) :) Ako se bude imalo para sve ce se imati....!!!
Don Rade
Don Rade
Admin
Admin

Broj poruka : 1053
Godina : 30
Lokacija : Canada/North Battleford
Drzava: : 38
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : GTA IV
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue9 / 1009 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Extra rank: : The Cleaner
Datum upisa : 19.07.2008

http://gamersspaceblog.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od dragon794 Ned 28 Dec 2008 - 22:07

omar ::Dragon malo si se zeznuo.Ako ti ovi naslovi kao što su Spore,Little Big Planet,World of Goo i Braid nisu inovativni onda ne znam šta je tebi inovativno+ izašao je Fallout 3 i GTA IV.EA je zakazao što se tiče MoH serijala


Nista to nije previse inovativno . Spore je samo jos jedna simulacija nekakvog zivota u kojem ljudi glume da su Bog . Takvih je i prije bilo samo ne na ovakav nacin .Worl of Goo nije losa ali nije ni toliko inovativna . Igre na ovaj fazon su postojalei ranije samo nisu bile toliko , pa da kazemo , "velike" . Fallout 3 je dobra igra ali nista novo i nevideno , a GTA .... Ko zna kolko smo i dosad vidjeli .
dragon794
dragon794
Global Moderator
Global Moderator

Broj poruka : 1627
Godina : 30
Lokacija : Sarajevo
Drzava: : 3
Opomena :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Omiljena igra : Final Fantasy III
Pohvale :
MoH (starije igre) Left_bar_bleue4 / 1004 / 100MoH (starije igre) Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Draco
Datum upisa : 11.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MoH (starije igre) Empty Re: MoH (starije igre)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu