Gamers Space
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto The Broken Bond

+4
justyce4ever
=Omar500=
dragon794
Sasuke
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Pon 24 Nov 2008 - 17:21

Danas sam posle skole otisao kod mog pirata i narucio igru. Sutra dobijam, pa mozete ocekivati od mene prve utiske!
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Pet 28 Nov 2008 - 20:18

"I don't like when the world is still. It's like a windmill when it's not turning..."

Ovim recima Orochimarua pocinje Naruto The Broken Bond. Tresla se gora (kod mene Fruska), rodio se slon. Naruto The Broken Bond je u mom posedu!!!! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid affraid :D :D :D :D :D :D :ok1: :ok1: :ok1: :ok1: :ok1: cheers cheers cheers cheers lol! lol! lol! lol! prst gore prst gore prst gore :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: gamer gamer gamer gamer gamer gamer gamer gamer gamer gamer gamer naruto sasuke

Cim sam ubacio igru, krenuo sam u story mode. Dakle, igra pocinje borbom Sarutobija i Orochimarua (znaci da je onaj prvi deo bio demo ekskluziva) koja je kratki tutorial i ide u onom redu kako sam je opisao u ranijem postu. E kad je doslo do one scene kada se demo naglo prekine, srce mi je stalo, i bojao sam se da ce se i ovde isto dogoditi. Medjutim igra se nastavila i sada dokrajcujem svu trojicu (1., 2. Hokage i Orochimaru). Sarutobi umire kao i u anime. Medjutim sta je ovo? Sledeca scena me odmah baca u ulogu Naruta, koji ide na sahranu Hokagea. Gde je Gaara? Gde je Shukaku? Gde je masovna borba i summonning jutsu? AAAAAAAAAHHHHHHH!!! Izbacili su to!!! Smrc. Mozda su mislili: Sto da opet stavljamo istu borbu, kad smo nju imali i u NROAN! Kakvi cenzusirano !

Anyway, sta je tu je. Ova tuga je trajala otprilike oko 5 min. jer sam onda otkrio da igra ima vise nego sto sam ocekivao. Mapa je otprilike 1868 puta veca od prethodnika i zaista je impresivna. Bogato detaljne okoline, NPC su krajnje impresivni. Ja sam trenutno presao 10% celokupne igre, ali nekako izgleda da je zbrzano i razgovori imaju mnogo brzi tempo nego u originalnom anime. Tanzaku town je neverovatan!!! Ima otprilike 10 mini igara u njemu. Imao sam jednu misiju u kojoj sam morao da ubijem nekog garija nindzu jer je Leaf Village prezauzet. Kad sam to uradio, Otkrio sam da imam jos takvih misija, i ako ih ispunis sve, dobijas 20G poena u Xbox LIVE! achievementsima. Achievement se zove "Naruto's Creed"!

Dojo mode je trening mesto gde mozete uvezbavati svoje poteze koliko hocete. Fight mode ima zaista mnogo vise tabli za tabanje. Kakashi ima jutsu sa kojim radi jutsu koji je vec iskopirao, a to je najcesce Water Style Water Dragon Jutsu (Zabuzin jutsu). Kisame mi je jaaaaaaaako dobar. Itachi isto cenzusirano u bulju.

Za sada je moja ocena 4, medjutim moze se promeniti kako napredujem u igri, na bolje ili na gore. Ocekujte dalje postove...
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od =Dzoni= Pet 28 Nov 2008 - 20:24

au koliki post,procitao sam samo deo...posle cu mozda ceo...

Ti bas pratis to....Gde je Gaara? Gde je Shukaku? Gde je masovna borba i summonning jutsu?

Meni je sve to dosadno...kad gledam anime,ko da gledam slideshow...

A sa ovih 20G poena mozes nesto da kupis?
=Dzoni=
=Dzoni=
Admin
Admin

Broj poruka : 2147
Godina : 30
Lokacija : Beograd,Srbija
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : MGS4
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=Dzoni=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 16.07.2008

http://www.gs.rs

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Pet 28 Nov 2008 - 21:15

Ohoho, nice review, pohvala od mene, postaviću skraćenu verziju na blog a staviću link do celog opisa, znaš nemamo mesta na blogu toliko.
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Sub 29 Nov 2008 - 18:15

@justyce4ever
Hvala justyce, stvarno si pravedan!lol! JBG, pisem nasiroko nadugacko...

@Dzoni

Ti poeni su ustvari merilo koliko si dobar igrac, nazalost ne moze se kupiti nista sa tim poenima. Postoje microsoft poeni koji sluze za takve stvari, ali to je vec druga prica...
sasuke
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od justyce4ever Sub 29 Nov 2008 - 19:08

Ubacio sam opise na GS blog:
Spojler:
justyce4ever
justyce4ever
Admin
Admin

Broj poruka : 1849
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Nick na serveru: : =GSSF=che_justyce=
Extra rank: : Naruto The Broken Bond - Page 2 Gs_gfx_team301
Datum upisa : 14.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Sub 29 Nov 2008 - 19:30

vatreni fan... hehehehehe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil samo promeni sliku molim te. to nije slika sa omota za cd. uzmi ovu moju iz potpisa.

Unapred zahvalan

sasuke
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sasuke Sub 20 Dec 2008 - 21:06

Zao mi je sto nisam bio aktivan poslednjih nekoliko nedelja. Ukratko, crko mi je monitor. Ovo pisem na sestrinom racunaru. Jaaaaaaaako spor...


Igru sam presao 100%. Zaista je tacno kada kazu da treba 12h da se predje glavni quest. Medjutim, problem nastaje cim se taj quest predje. Igra ne nudi dovoljno zanimljivog sadrzaja da bi drzala igrace okupirane nakon sto su zavrsili STORY. Mini igrice u Tanzaku Town, pecanje, Bounty Hunting, Hide and Seek sa Nejiem, trazenje chipsa sa Chojiem, dostavljanje planova sa Shikamaruom i raceovi sa Kibom jednostavno izgleda da nije dovoljno. Bar za mene nije dovoljno. Ono sto me je stvarno iznerviralo jeste kada sam igrao sa Chojijem protiv Jiroboa, borba se prekida cim pojede 3. pilulu. Ili Rock Lee i Kimimaro: cim se pojavi Gaarin pesak, borba se odmah prekida.

Takodje jedan veliki problem ima i Fight Mode. Postoje zaista velike razlike medju likovima i njihovim sposobnostima. Narutu je svaki drugi combo Killer combo (onaj crni zavrsni udarac), dok npr. Kisame ih ima svega 2. Table su nekako neinspirativne i nisu odradjene kako treba (npr. kada sa nekim zakucate protivnika u vazduhu na zemlju, a recimo igrate na nekoj tabli na vodi, ostace krater kao da igrate na zemlji umesto da se voda rasprskava). Rock Lee je jednostavno ocajno uradjen. Mnogo bolji je bio u NROAN. Kada aktivira 8 inner gates, uopste mu koza ne pocrveni. Zaista banalno. I ovog puta je previse tesko da uradite jutsu kada igrate protiv zivog protivinika. Odbrana ce veoma lako da izbegne jutsu, ili cete zadati veoma malo damage. Ne postoji mogucnost da se transformisu likovi npr. Naruto u Nine Tailed Naruto. JUTSUI NE MOGU DA SE SUDARE STO MRZIM!!! Borba ne izgleda toliko efektivno kao u Ultimate Ninja Storm. To je veliki minus i ocekivao sam vise.

Da ne ispadne da samo kudim, a nista ne hvalim, moram reci da ima zaista prijatnih iznenadjenja. Kakashi je zaista sjajan. Sa svojim Sharinganom, Lightning Blade, i 3 jutsua koje moze da kopira (Hidden Mist, Water Dragon i Fireball), on je po meni najjaci. Nazalost ne mozete da birate koji hocete jutsu da izvede (koji je kopiran). Nine Tailed Naruto i Curse Seal Sasuke su fenomenalni. Kimimaro je brutalan. Mnogo brze penjanje na zidove, ali steta sto ne moze da se krece slobodno kao u NUNS.

Nazalost moja konacna ocena je 4-. Story mode je zaista zanimljiv i sjajno je odradjen, ali nakon sto ste ga presli, ne preostaje vam nista drugo nego da ubacite neku drugu igru.

Ako neko zna e-mail za Ubisoftovu redakciju, neka ga napise. Zaista imam tonu predloga za Fight mode.
Sasuke
Sasuke
Member
Member

Broj poruka : 81
Godina : 30
Lokacija : Novi Sad - TELEP DRZAVA!
Drzava: : 0
Opomena :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Omiljena igra : NBA 2K9
Pohvale :
Naruto The Broken Bond - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Naruto The Broken Bond - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.10.2008

https://www.youtube.com/user/SasukeNS

Nazad na vrh Ići dole

Naruto The Broken Bond - Page 2 Empty Re: Naruto The Broken Bond

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu